המוצרים שלנו

האם התרופות ברשימה שלכם הן מקוריות?

כל התרופות שאתם יכולים לראות ברשימת המוצרים שלנו הן תרופות גנריות.

מה המשמעות של המושג "גנרי"? האם למוצרים גנריים יש אותה השפעה כמו מוצרים מקוריים?

ההבדלים בין תרופה מקורית לתרופה גנרית הם שם התרופה, הצורה שלה, הצבע וההבדל במחיר. תרופה גנרית נקראת בדרך כלל על שם החומר הפעיל בתרופה, בזמן שתרופה מקורית משתמשת בשם מותג. למרות זאת, יצרן תרופות גנריות אינו יכול לרשום פטנט על מרכיב מסויים בתרופה ולכן היצרן יכול ליצור רק תרופות הנקראות "גנריות". ל-2 הסוגים, הגנרי והמקורי יש אותם חומרים פעילים ולכן ההשפעה על המשתמש היא אותה השפעה. לפיכך, קניית תרופות גנריות היא משתלמת יותר גם מבחינה כספית בזמן שההשפעה של התרופה היא אותה דבר. חשוב לציין כי בכדי להגיע לתוצאות הרצויות של התרופה, חשוב לעקוב אחר הוראות הרופא שלכם.

למה תרופות גנריות כל-כך זולות?

בשונה מתרופות גנריות, חברות התרופות המקוריות מוציאות סכומים גדולים על המותג, על מחקר מדעי, על פיתוח מוצרים ועל פרסום. ההוצאה על אישור FDA בארה"ב לדוגמא, דורשת השקעה כספית גבוהה במיוחד. החברות המייצרות תרופות גנריות לעומת זאת, אינן צריכות להשקיע את הכספים הללו וכך יכולות למכור, לכם הצרכנים, את התרופה במחיר זול משמעותית.

הגלולות שלכם לא נראות כמו המותג המקורי. התרופות שקיבלתי עם הדפס שונה מהמותג. למה?

כפי שציינו, יצרני התרופות הגנריות לא יכולות לרשום פטנט על התרופות שלהן ולכן הן יכולות להשתמש באותם מרכיבים מהתרופה המקורית אך לא להשתמש בצבע או בצורה של המותג. אם החברות המייצרות תרופות גנריות ישתמשו באותה צורה של התרופה המקורית ובאותו צבע של התרופה המקורית, הן עלולות להיתבע על הפרת זכויות יוצרים ולכן הן מחוייבות בייצור תרופה עם צבע וצורה שונים.

איך אני יכול לדעת בוודאות מה האיכות של התרופה שאתם מציעים?

איכות התרופה שלנו היא הנושא החשוב ביותר עבורנו. הרעיון הוא מאוד פשוט: ככל שהמוצרים שלנו איכותיים יותר, כך יהיו לנו יותר לקוחות אמינים וקבועים לאורך זמן. לכן, אנחנו בוחרים את הספקים שלנו בקפידה יתרה והתרופות שלנו עוברות בדיקות איכות קפדניות. התרופות הגנריות שלנו מיוצרות בהודו עם אישור רשמי של המדינה ואישור ה-FDA ההודי.

מה התוקף של התרופות הגנריות?

בכל טבליה של תרופות מופיע תאריך התפוגה. ישנם הבדלי תאריך תפוגה בין קבוצת תרופות אחת לקבוצת תרופות שניה. תאריך התפוגה הכללי לכל התרופות הוא שנתיים מיום הייצור של התרופה והבדלי התאריכים ביניהם נובע מהתאריך בו ייצרו אותן במפעל.

איך מזמינים את התרופות

האם אני צריך מרשם בכדי להזמין את התרופות שלכם?

חלק מהמוצרים במחלקת הפארמה שלנו נדרשים למרשם חתום על-ידי רופא. אם החוק במדינה או באיזור בו אתה גרים מחייב מרשם מרופא ברכישה של תרופה מסויימת, צוות שירות הלקוחות שלנו יפנה אליכם בבקשה לשלוח את מרשם רופא לאחר שביצעתם את הרכישה.

שימו לב שבמקרים הללו אנחנו נבקש מרשם רשמי להזמנה ואתם תדרשו לשלוח את זה אלינו בפקס או לסרוק ולשלוח במייל.

אנחנו ממליצים מאוד להתייעץ עם הרופא שלכם לפני ההזמנה בכדי לוודא שהתרופה שאתם מתכוונים להזמין היא מה שאתם צריכים.

מה אני צריך לעשות בכדי לבצע הזמנה?

שימו לב: אנחנו מקבלים הזמנות של תרופות רק דרך הזמנה אונליין באתר. אנחנו לא מקבלים הזמנות דרך שיחת טלפון או דרך דוא"ל.

אם אתם מעוניינים לבצע הזמנה מהאתר שלנו, אתם צריכים לבצע את הפעולות הבאות:

  • בחרו את המוצר שאתם מעוניינים לקנות דרך הכפתור "קנה עכשיו".
  • בחרו את הכמות שאתם מעוניינים לקנות מאותו מוצר.
  • לחצו על "יציאה מהחשבון".
  • מלאו את המידע הנדרש להזמנה שלכם.
  • בדקו את כל שדות הרישום ואת הכמות שבחרתם ולחצו "שלח פרטי עסקה".

אם ההזמנה שלכם בוצעה, אתם תראו הודעה על כך במסך שלכם ואישור הזמנה ישלח אליכם במייל שציינתם בעת רישום הפרטים שלכם. הודעת האישור על ההזמנה למייל היא חשובה ביותר! אם היא לא מגיעה למייל שלכם תוך 10 דקות מרגע סיום ההזמנה, צרו איתנו קשר ונשלח אליכם את האישור שוב.

אילו שיטות תשלום יש לכם באתר?

אלה שיטות התשלום שיש לנו באתר:

  • תשלום באמצעות כרטיס אשראי.

מתי יתבצע רישום של החיוב באשראי?

  1. לאחר שלחצתם על הכפתור "יציאה מהחשבון" ומילאתם את כל פרטי העסקה בטופס ושלחתם את הפרטים באמצעות הכפתור "שלח פרטי עסקה", המידע שנשלח אלינו מעובד במערכות שלנו ומתבצעת בדיקה לאחריה מתבצע חיוב כרטיס האשראי.
  2. ברגע שהתקבל אישור שניתן לחייב את כרטיס האשראי שלכם, ההזמנה שלכם תאושר ויתחיל תהליך ההאריזה והשליחה אליכם.

האם זה בטוח לרשום את פרטי כרטיס האשראי באתר שלכם?

אבטחת המידע באתר שלנו היא אחד הדברים החשובים לנו ביותר ואנחנו משתמשים בכל האמצעים המתקדמים ביותר בכדי לשמור על המידע שלך חסוי. בכדי לבצע את הרכישה של כל מוצר, אתם מועברים לדף תשלום מאובטח. את אבטחת המידע של הדף ניתן לראות באמצעות הסימן בצורת "מנעול" הנמצא בדפדפן שלכם בצמוד לכתובת ה-URL של דף התשלום. סימן "המנעול" למעשה מאשר כי המידע שאתם מכניסים לטופס הוא באבטחת SSL  (Secure Socket Layer) שהוא הפרוטוקול הרשמי להצפנת מידע מאובטח באינטרנט. המידע אשר נרשם בדף התשלום מועבר באופן מוצפן לחברת סליקת האשראי שלנו. חשוב לזכור כי דף מאובטח נרשם בדפדפן -https: בתחילת כתובת האתר, לעומת הרישום http: אשר אינו מאובטח בעת רישום מידע באתר.

בנוסף, בכדי לבצע אבטחה נוספת לאתר שלנו, השרתים שלנו נבדקים באופן יום יומי על-ידי חברות אמינות וגדולות כגון McAfee ו-WebSafe.

האם יש לכם הנחות מסויימות על המוצרים?

כן, יש לנו. בבקשה בדקו בדף "עגלת הקניות" אם יש הנחה על מוצר.

משלוח ההזמנה

האם אתם מבצעים משלוחים למדינה שלי?

ההזמנות נשלחות לכמעט כל המדינות בעולם, למעט מספר מדינות מסויימות באסיה.

מאיפה נשלחת התרופה?

התרופות מיוצרות בהודו ולכן ההזמנה מתבצעת משם ונשלחת מהודו אליכם.

באיזו אריזה אתם משתמשים למשלוח? האם צריך לחתום כשמגיע המשלוח?

הפרטיות שלכם חשובה לנו מאוד. לכן, ההזמנה שלכם תשלח במעטפה דיסקרטית שתגיע לתיבת הדואר שלכם. לא תדרשו לחתום עליה במידה וההזמנה נשלחת בדואר רגיל.

האם ההזמנה שלי תשלח באותו יום שאני מבצע את התשלום?

המוצרים שאנו מוכרים באתר נמצאים באחסון למשלוח מיידי. למרות זאת, אנחנו צריכים לבדוק דבר ראשון את פרטי ההזמנה שלכם בכדי לוודא שכל הנתונים מדוייקים. רק לאחר הבדיקה, ההזמנה שלכם תעבור לאריזה ויתחיל תהליך השליחה למדינה שלכם. תהליך בדיקת הנתונים של ההזמנה והכנת האריזה לשליחה, לוקחים עד יומיים של עבודה.

מהן שיטות המשלוח שלכם? מתי אני יכול לצפות לקבל את המשלוח?

כיום, אנחנו מציעים 2 שיטות לביצוע המשלוח:

  1. דואר אקספרס בינלאומי: בשיטה זו, ניתן לעקוב אחר המשלוח עם מספר מעקב מייד לאחר שההזמנה יצאה מהמפעל. שימו לב שבמקרים מסויימים ההזמנה תשלח אליכם ללא מספר מעקב אבל זמן המשלוח יהיה אותו דבר. זה קורה במקרים מסויימים שנדרש מאיתנו לבצע שליחת דואר מאובטח למדינות אירופה ולקנדה.
  2. דואר סטנדרטי בינלאומי: בשיטה זו לא ניתן לעקוב אחר המשלוח עם מספר מעקב.
שיטת המשלוח מחירים זמן שליחת המוצר מספר מעקב
דואר אקספרס בינלאומי* 30$ 5-9 ימי עסקים לאחר השליחה יש
דואר סטנדרטי בינלאומי 10$ 10-21 ימים לאחר השליחה אין

*אנחנו לא נוכל לשלוח את ההזמנה שלכם בדואר אקספרס בינלאומי אם ציינתם בהזמנה בית מלון או מוסד לימודי בכתובת או אם רשמתם לנו מספר טלפון שגוי. (מיקוד, משלוח כללי, ,Poste restante חנות UPS, .(APO/FPO

שימו לב! אם את מזמינים מוצרים של מותגים, שיטת משלוח "דואר סטנדרטי בינלאומי" יתכן ולא תיהיה זמינה. במקרה זה, המשלוח שלכם ישלח באמצעות "דואר אקספרס בינלאומי".

חשוב לדעת כי זמן המשלוח המצויין לעיל הוא זמן משוער אשר מתאים לרוב המשלוחים. אך אנחנו לא יכולים להבטיח במאת האחוזים את זמן המשלוח המצויין לעיל בגלל מקרים מסויימים שאינם בשליטתנו ומפורטים מטה.

שימו לב כי החברה שלנו לא אחראית על עיכובים ממושכים במידה ובדיקות המכס של המדינה שלכם מעכבות את המשלוח.

בנוסף, אנחנו לא אחראים על עיכובים בדואר עקב תקופות עמוסות כגון חג המולד, חגיגות השנה החדשה, אסונות טבע, שביתות מאורגנות ואירועים אחרים אשר יכולים לפגוע במשלוח הדואר והם לא בשליטתנו.

מהם המחירים למשלוח?

מחירי המשלוח יכולים להשתנות בהתאם לשיטת המשלוח שבחרתם, מדינת היעד של המשלוח וכמות המוצרים שהזמנתם. בכדי לדעת מה מחיר המשלוח של המוצרים שאתם רוצים לקנות, הוסיפו את המוצרים ל-"עגלת הקניות" והמשיכו ל-"יציאה מהחשבון" בכדי לראות את מחיר המשלוח.

האם ההזמנה שלי יכולה להתעכב במכס?

אם ההזמנה שלכם מתעכבת במכס, אתם תקבלו הודעה על כך. שירותי המכס יבקשו מהחברה המקבלת את החבילה להגיע ולבדוק את החבילה. לאחר מכן, אתם אמורים לקבל את המוצרים אליכם בדואר. אם מופיעה בעיה בקבלת המוצרים שלכם מהמכס, צרו איתנו קשר ואנחנו נעשה כל מאמץ לפתור את הבעיה.

מה עושים אם האריזה נפגעה בעת המשלוח או אם משהו חסר בתוך האריזה?

במקרה זה, אתם נדרשים ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו ולציין את הבעיה שנתקלתם בה. במקרים הללו אנחנו נשלח לכם אריזה חדשה או נבצע זיכוי. נא לבדוק את תנאי השירות שלנו לקבלת מידע נוסף בנוגע לזה.

שימו לב: אם ההזמנה שלכם כוללת 90 גלולות או יותר, ההזמנה תשלח במספר אריזות.

כמה צריך לשלם אם אתם שולחים מחדש את המוצר?

משלוח מחודש של המוצר במקרים הנדרשים לכך, הוא חינם. אין תוספת עלות על משלוח מחדש.