כלורוקווין

כלורוקווין למניעה וטיפול במלריה

מתכננים טיול לאיזור עם סכנה להיבדקות במלריה? כדאי שיהיה לכם טיפול מניעתי ורפואי לקראת הטיול שלכם. אחת התרופות הותיקות בעולם לטיפול במלריה היא התרופה כלורוקווין Chloroquine chloroquineהמשמשת כבר עשרות שנים למניעה וטיפול במחלת המלריה. מחלת המלריה היא מחלה טרופית המועברת על ידי עקיצת יתוש והיא נחשבת למחלה זיהומיות קטלנית המביאה למותם של מיליוני אנשים בכל שנה ברחבי העולם. הטיפול המניעתי יכול לסייע לכם לעבור את הטיול בסיכון נמוך להידבקות במחלה הזו.

"מניעה וטיפול במחלת המלריה עם הגלולה הטובה ביותר!"

לקנות תרופה איכותית למניעה וטיפול במלריה – התרופה כלורוקווין

התרופה כלורוקווין Chloroquine משמשת כבר משנת 1947 למניעה וטיפול במלריה והיא נמכרת כיום בכל העולם למטיילים ולתושבים הגרים באיזורים טרופיים בהם מזג האוויר מאפשר ליתוש מסוג אנופלס תנאי מחייה אידיאליים. היתוש מסוג אנופלס יכול להעביר את המחלה מאדם לאדם ולכן מספר החולים במלריה גבוה באיזורים טרופיים, בעיקר במדינות העולם השלישי בהם הנגישות לרפואה מתקדמת כמעט ואינה קיימת. את התרופה כלורוקווין Chloroquine ניתן להזמין היום און ליין בגירסה הגנרית שלה.

4.9

חבילה 250mg
חבילה
מחיר
Per tablet
לרכוש
250mg × 30 tablets
136.06 ₪
4.54
250mg × 60 tablets
248.30 ₪
4.14
250mg × 90 tablets
336.75 ₪
3.74
250mg × 120 tablets
401.37 ₪
3.34
250mg × 180 tablets
530.66 ₪
2.95
250mg × 360 tablets
918.50 ₪
2.55
משלוח משלוח בינלאומי דואר רגיל חינם
חבילה 500mg
חבילה
מחיר
Per tablet
לרכוש
500mg × 30 tablets
164.49 ₪
5.48
500mg × 60 tablets
274.28 ₪
4.57
500mg × 90 tablets
365.77 ₪
4.06
500mg × 120 tablets
438.96 ₪
3.66
500mg × 180 tablets
592.66 ₪
3.29
משלוח משלוח בינלאומי דואר רגיל חינם
משלוח משלוח בינלאומי דואר רגיל חינם

הגירסה הגנרית של התרופה כלורוקווין Chloroquine מכילה את החומר הפעיל כלורוקווין פוספט והיא מספקת את אותה כמו התרופה המקורית. ההבדל המשמעותי בין התרופה המקורית לגנרית הוא המחיר. המחיר של התרופה כלורוקווין Chloroquine בגרסה הגנרית שלה הוא משתלם ביותר ומאפשר לכם לקנות כמות גדולה של גלולות שתספיק לכם לתקופה ארוכה של טיפול באיזורים טרופיים. כאן באתר תוכלו לקנות את הגרסה הגנרית ולקבל אותה עם משלוח עד אליכם לישראל והכל במחיר מעולה.

חשוב לזכור כי מלריה הינה מחלה קשה היכולה להביא למוות כאשר אין טיפול רפואי מתאים נגיש. אם אתם מתכננים טיולים במקורות הרריים, יערות, שטחים פתוחים ומרוחקים מיישובים מתקדמים, מומלץ שתהיה איתכם חבילה של גלולות כלורוקווין שתאפשר לכם לקבל טיפול מיידי במידת הצורך ותאפשר לכם גם לקחת טיפול מונע לכל תקופת הטיול שלכם. דרך האתר שלנו תוכלו לקנות את חבילת הגלולות אונליין ולהינות מהמחיר הטוב ביותר לתרופה נגד מלריה כאשר זו נחשבת לתרופה הוותיקה ביותר למחלה.

הזמנת הגלולה כלורוקווין עכשיו ללא מרשם דרך הסמארטפון

הדרך המהירה והיעילה ביותר לקנות את גלולות כלורוקווין למניעה וטיפול במלריה, היא באמצעות הזמנה און ליין דרך הטלפון הנייד, המחשב האישי או הטאבלט. בחנות האון ליין כאן באתר, תוכלו לקנות ולבצע הזמנה דרך הטלפון הנייד של גלולות כלורוקווין בכל סדר גודל של הזמנה הנדרשת לכם. ההזמנה המינימלית של הגלולות למניעה וטיפול במלריה היא 30 טבליות של 250 מ"ג או של 500 מ"ג בחבילה עם חומר פעיל כלורוקווין פוספט מרוכז יותר. החבילה תשלח אליכם דרך מפעל מקצועי לתרופות גנריות.

"הזמנה און ליין של תרופה למניעה וטיפול במלריה!"

לקנות כלורוקווין במחיר הטוב ביותר להזמנת הגלולה אונליין

אם החלטתם לקנות את הגלולה לטיפול במלריה אונליין, כדאי שתדעו שאנחנו מציעים אותה למכירה בישראל כאן דרך האתר שלנו. באתר תוכלו למצוא חנות און ליין לתרופות גנריות המאפשרת קניית גלולות לטיפול במלריה בצורה קלה ונוחה במיוחד. המחיר שאנחנו מציעים לגלולות לטיפול במחלת המלריה הוא משתלם ביותר ומאפשר לכם לקנות אריזות גדולות של גלולות למניעה וטיפול ממושכים. המשלוחים שלנו מגיעים לישראל בטווח זמן נוח של 10 עד 21 ימים בלבד עד לסניף הדואר הקרוב אליכם או לבית שלכם.

קניית כלורוקווין – תופעות לוואי ואיך לוקחים את הגלולה

לפני שאתם לוקחים את הגלולה למניעה וטיפול במלריה, חשוב לדעת איך לוקחים את התרופה. גלולות לטיפול במלריה נלקחות בנטילה של כדור דרך הפה פעם בשבוע במשך תקופת השהייה במקום המהווה סיכון להידבקות במלריה ולעקיצה של יתוש מסוג אנופלס. כמו לכל תרופה אחרת למניעה וטיפול במלריה, גם לגלולה הזו ישנן תופעות לוואי היכולות להופיע בזמן נטילת התרופה. תופעות לוואי הנדרשות לטיפול רפואי מיידי הן:

  • שמיעת צלצולים באוזניים ופגיעה בשמיעה.
  • הרגשה של עילפון וסחרחורת קיצונית.
  • חולשה בשרירים.
  • שינויים בראייה.
  • תגובה אלרגית קיצונית הכוללת פריחה, גרד, או נפיחות בפנים, שפתיים ולשון.
  • הזיות.

תופעות הלוואי היכולות להופיע לאחר נטילת הגלולה, אך אינן דורשות פנייה מיידית לטיפול רפואי הן: שיער גוף נעשה לבן, צבע עור הנעשה שחור/כחול, כאבי ראש, איבוד שיער, איבוד התיאבון או שלשול. רשימת תופעות הלוואי שציינו כאן יתכן ולא מגדירה את כל תופעות הלוואי הקיימות לנטילת התרופה, אך עם זאת חשוב שתדעו אילו תופעות לוואי עיקריות ומה לעשות במקרה ואחת או יותר מהן מופיעה אצלכם עם נטילת הגלולה או זמן קצר אחריה.

"תרופה גנרית למלריה במחיר הטוב ביותר!"

גלולות כלורוקווין גנריות בישראל למכירה און ליין באתר

הטיול הבא שלכם למזרח הרחוק, לאפריקה או דרום אמריקה צריך להיות מוצלח ויאפשר לכם להגיע לאיזורים מיוחדים ומרוחקים מהעולם המודרני. הגלולה לתרופה הגנרית כלורוקיין, מוצעת לכם דרך האתר במחירים הוגנים ומשתלמים במיוחד. אריזות הגלולות שלנו יכולות לסייע לכם לעבור את הטיפול בריאים ושלמים ולהפחית את הסיכון להידבק באחת המחלות הקשות ביותר שלא פותח בשבילה חיסון.

מה שואלים את הרופא לפני שלוקחים גלולות כלורוקווין

קיבלתם החלטה לקחת את הגלולה למניעה וטיפול במלריה בתקופת הטיול שלכם? עשיתם החלטה נכונה! ברגע שרכשתם את חבילות הגלולות דרך האתר שלנו, שירות המשלוחים שלנו ידאגו שתקבלו את חבילת הגלולות עד הבית בישראל. לקנות און ליין את הגלולות הופכת את קניית הגלולות לפשוטה ונוחה יותר. אנחנו באתר מאפשרים לכם להזמין את הגלולות 24/7 ולבחור את גודל האריזה הנדרשת לכם לתקופת הטיול שלכם לדרום אמריקה, אפריקה או למזרח הרחוק.

לפני שלוקחים את הגלולה לטיפול במחלת המלריה, חשוב להתייעץ עם הרופא שלכם ולוודא כי אין מניעה מכם לקחת את הגלולה לתקופה קצרה או ארוכה בהתאם לזמן הטיול שלכם.

הזמנת תרופת כלורוקווין עם שירות משלוחים יעיל לישראל

היתרון בלקנות את הגלולה למניעה וטיפול במלריה דרכנו הוא השירות היעיל והמקצועי שלנו למשלוח הגלולה עד לבית שלכם והמחיר הטוב ביותר לגלולה המונעת ומטפלת במחלת המלריה. הגלולות שאנחנו מספקים לכם, מגיעות תוך 10 עד 21 ימים בלבד מרגע ההזמנה ואתם יכולים לבצע גם הזמנה של מספר אריזות שיספיקו לכם לתקופה ארוכה. הזמינו עכשיו דרך האתר את הגלולות למניעת מלריה והצוות שלנו ידאג לטפל בהזמנה שלכם בהקדם האפשרי ולשלוח אותה אליכם עד הבית בישראל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *