אסטרייס

אסטרדיול

נשים רבות בישראל המגיעות לגיל המעבר, מוצאות את עצמן עם תופעות פיזיות שונות המהוות מטרד יום יומי. על מנת להתמודד עם סימני גיל המעבר בצורה טובה ולאפשר תפקוד יום יומי טוב יותר של האישה, ניתן היום לקחת את גלולות אסטרייסestrace Estrace ולהינות מפתרון יעיל לרוב הבעיות מהן סובלות נשים בגיל העמידה. אסטרייס Estrace מכיל את אחד מהורמוני האסטרוגן המאפשר לך לקנות תרופה לטיפול יעיל בבעיות פיזיות אצל נשים בגיל העמידה. הגלולה מאפשרת לטפל בתופעות פיזיות כגון גלי חום, צריבה, גרד או יובש בנרתיק היכולות לפגוע באופן משמעותי בתפקוד היומי של האישה.

"אסטרייס גנרי הוא הפתרון האידיאלי לנשים בגיל העמידה!"

לראשונה – קניית גלולת אסטרייס Estrace בישראל!

אם גם את חווה את התסמינים של גיל המעבר ומעוניינת להביא לשיפור משמעותי ביום יום שלך, כדאי שתכירי את הגלולה אסטרייס Estrace במתכונת הגנרית שלה אשר מאפשרת לך להינות מגלולה איכותית ללא מרשם במחיר משתלם במיוחד. יש לך אפשרות לקנות און ליין אריזת גלולות לנשים בגיל העמידה ולחסוך לעצמך זמן יקר בחיפושים אחר הגלולות. כאשר את באה לקנות און ליין, את שומרת על דיסקרטיות מלאה בנוגע לבעיות ההורמונליות מהן את סובלת.

4.7

חבילה 1mg
חבילה
מחיר
Per tablet
לרכוש
1mg × 28 tablets
225.86 ₪
8.07
1mg × 56 tablets
301.20 ₪
5.38
1mg × 84 tablets
395.39 ₪
4.71
1mg × 112 tablets
463.20 ₪
4.14
1mg × 140 tablets
553.62 ₪
3.95
משלוח משלוח בינלאומי דואר רגיל חינם
חבילה 2mg
חבילה
מחיר
Per tablet
לרכוש
2mg × 28 tablets
244.69 ₪
8.74
2mg × 56 tablets
399.16 ₪
7.13
2mg × 84 tablets
549.85 ₪
6.55
2mg × 112 tablets
700.55 ₪
6.25
משלוח משלוח בינלאומי דואר רגיל חינם
2mg × 140 tablets
813.57 ₪
5.81
משלוח משלוח בינלאומי דואר רגיל חינם
2mg × 280 tablets
1,491.70 ₪
5.33
משלוח משלוח בינלאומי דואר רגיל חינם

לקנות אסטרייס גנרי אונליין ללא מרשם!

מה זה אסטרייס גנרי? הגלולה הגנרית הוא למעשה תרופה העשויה מאותו חומר פעיל אסטרדויל Estradiol ממנו עשויה הגלולה המקורית אסטרייס. הקנייה און ליין של גלולות אסטרייס היא מומלצת ביותר ומאפשרת לך להינות ממחיר נמוך משמעותי בהשוואה למחיר של תרופת המקור. החומר אסטרדיול הוא אחד מהאסטרוגנים הקיימים בגוף האדם והוא הורמון דומיננטי אצל נשים. באמצעות לקיחת אסטרדיול באופן יום יומי, יש לך אפשרות לסייע לגוף להגיע לאיזון הורמונלי.

"בלי מרשם ובמחיר הטוב ביותר שתמצאי באינטרנט!"

איך לוקחים גלולות אסטרייס לנשים?

אם החלטת לקנות גלולות אסטרייס לנשים, יש לקחת גלולה אחת בכל יום בזמן קבוע במהלך היום. על מנת למנוע בחילה לאחר נטילת הגלולה, מומלץ לנטול את הגלולה יחד עם אוכל. בנוסף לכך, יש לקחת את הגלולה בכמות הנדרשת על-פי הרשום באריזה של estraceהגלולות. אם את לוקחת את התרופה ואת חוששת שלקחת כמות גדולה מדי של המינון, את נדרשת לפנות לטיפול או ייעוץ רפואי באופן מיידי. שימי לב כי הגלולה המוצעת כאן באתר היא לשימוש אישי שלך בלבד ואין להעביר אותה לשימוש לאישה אחרת.

יש לפנות לרופא הקבוע שלך ולהתייעץ איתו לפני נטילת התרופה ובכל מקרה, מומלץ לא לנטול את התרופה במקביל לעישון סיגריות מכיוון שעישון סיגריות במקביל לנטילת הגלולה, יכול להגדיל את הסיכון להתקפי לב או קרישי דם. בנוסף לכך, אם את צריכה לעבור ניתוח בקרוב יש להפסיק את נטילת התרופה באופן מיידי.

האם ישנן תופעות לוואי לגלולה אסטרייס?

בדומה לגלולות אחרות המכילות הורמונים, גם לגלולה האיכותית באתר שלנו ישנן תופעות לוואי אשר יכולות להופיע עם נטילת התרופה. תופעות הלוואי אשר מחייבות אותך לפנות לייעוץ רפואי מיידי הן:

 • הפרשות מהפיטמות.
 • תגובה אלרגית כמו גירוד בעור, נפיחות באיזור הפנים, השפתיים או הלשון.
 • שינוי כלשהו בראייה שלך.
 • יציאה מאיזון, בלבול או קשיים בדיבור.
 • כאבים המופיעים באיזור החזה.
 • שתן בצבע כהה.
 • סימפטומים המזכירים שפעת.
 • הקאה ובחילות.
 • כאבים חזקים באיזור הראש.
 • קשיי נשימה.
 • דימום חריג באיזור הנרתיק.
 • חולשה פתאומית באיזור הזרועות, הרגליים או הפנים.
 • שינוי צבע העור והעיניים לצהוב.
 • כאבי בטן בצד ימין עליון.

איך גלולות אסטרייס לנשים יכולות לעזור לי?

הגלולות לנשים שניתן לקנות כאן באתר מסייעות למיליוני נשים ברחבי העולם ומביאות איתן בשורה חשובה לנשים הסובלות מסימפטומים רבים היכולים לפגוע בתפקוד היום יומי. המרכיב העיקרי של הגלולה הוא כאמור אסטרדיול Estradiol המספק מענה לבעיות רבות של נשים בגיל העמידה. ההורמון אסטרדיול Estradiol חודר לתאי הגוף באופן מהיר וזהו למעשה האסטרוגן הטבעי הנחשב ליעיל ופעיל במיוחד ומאפשר מענה מהיר לבעיות שונות הנוגעות לחוסר איזון הורמונלי אצל נשים.

חשוב לדעת כי גלולות האסטרדיול Estradiol אשר ניתן לקנות כאן באתר, מאפשרות לך לסייע לגופך במניעת אוסטאופורוזיס  Osteoporosis(דלדול העצם) הנחשבת למחלה שכיחה אצל נשים בעיקר בגילאי 50 ומעלה. הסטטיסטיקה אצל נשים היא גבוהה במיוחד כאשר כל אישה אחת מתוך 3 עלולה לסבול ממחלת האוסטאופורוזיס   Osteoporosisולכן ישנה חשיבות רבה למניעת המחלה אצל נשים אשר יכולה להביא לפגיעות קשות בעצמות במצבים של נפילה או פציעה ולהחלמה ארוכה וקשה יותר.

עם זאת, מטרת התרופה והחומר הפעיל אסטרדיול Estradiol היא לספק מענה עבורך לבעיות פיזיות נוספות כגון גלי חום אשר יכולות להוות מטרד יום יומי ולפגוע באיכות החיים באופן משמעותי. גלי החום עלולים לפגוע באיכות השינה שלך ולהביא לכך שגם התפקוד היום יומי שלך יפגע. חוסר איזון בהורמוני האסטרוגן עלולה להוביל גם לשינוי במצב הרוח, כאבי ראש ואף לדיכאון. כאשר המקור לבעיות בנפש אינן מנטליות אלא הורמונליות, כדאי להביא בחשבון את הפתרון התרופתי אשר יכול לסייע לך באופן יעיל ומהיר.

"משלוח אווירי חינם בקנייה של אריזת גלולות גדולה ל-3.5 חודשים!"

גלולות אסטרייס לנשים למכירה און ליין כאן באתר!

כאן באתר שלנו את נהנית ממחיר מצויין ומשלוח של בין 10 ימים ל-21 ימים מרגע ההזמנה במערכת התשלום באתר. אנחנו מציעים לך מערכת תשלום ממוחשבת ונוחה מאוד לשימוש. מערכת התשלום באתר מאובטחת בתקן הבינלאומי המחמיר PCI DSS השומר על פרטי כרטיס האשראי שלך באופן מוצפן בעת ההזמנה. האתר שלנו מהווה מקור אמין ואיכותי להזמנת גלולות גנריות במחיר משתלם לנשים וגברים לטיפול במגוון רחב של בעיות פיזיות ובריאותיות. צוות האתר מספק לך שירות מקצועי ויעיל לכל שאלה.

הזמנת הגלולות דרך האתר שלנו זמינה עבורך 24 שעות ביממה, 7 ימים בכל שבוע לאורך כל השנה. התשלום מתבצע בצורה נוחה וקלה ואת מקבלת את המחיר הטוב ביותר עם מינימום מאמץ מצידך. אריזת הגלולות תגיע אליך עד לתיבת הדואר או עד לסניף הדואר הקרוב ביותר אליך. אנחנו מאפשרים לך לבצע את ההזמנה בלי צורך במרשם כלל ולספק לך גלולות איכותיות המיוצרות באחד המפעלים המקצועיים בעולם לתרופות גנריות לנשים.

להזמין את גלולות אסטרייס עכשיו ולהינות מגלולות אסטרודיול איכותיות!

בחרי עכשיו את כמות הגלולות הנדרשת לך ותהני ממחיר ללא תחרות ומשירות משלוחים מקצועי ויעיל עד אליך בישראל. הגלולות שאנחנו מציעים לך עוברות בדיקות איכות ותקינות מוקפדות במיוחד על מנת לספק לך את התרופה האיכותית ביותר עם החומר הפעיל אסטרדיול Estradiol המעניק פתרון יעיל ומהיר למיליוני נשים בכל רחבי העולם הסובלות מקשיים פיזיים ותסמינים הקשורים לגיל העמידה. המינון היומי של גלולות הורמוני אסטרוגן יכול להוות שינוי משמעותי באיכות החיים שלך.

זה הזמן שלך לקנות אריזת גלולות איכותית על מנת לפתור את הבעיות הפיזיות מהן את סובלת הקשורות לחוסר איזון הורמונלי בהורמוני האסטרוגן. אנחנו מאפשרים לך לקבל עד אליך את הגלולה האיכותית ביותר אשר מביאה איתה בשורה תרופתית חשובה עבור נשים בכל העולם המגיעות לגיל העמידה. הזמיני עכשיו את אריזת הגלולות המתאימה לך ואנחנו נדאג לטפל בהזמנה שלך באופן מיידי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *