אינדרל

אינדרל לטיפול בלחץ דם גבוה והפרעות בקצב הלב

סובלים מלחץ דם גבוה או מפרפורי פרוזדורים? זקוקים לתרופה קבועה לאחר התקף לב קשה? אחת התרופות הוורסטיליות ביותר הקיימות היום היא התרופה אינדרל Inderal inderalהמספקת מגוון פתרונות לבעיות הקשורות ללב ולמיגרנות. אם אתם זקוקים לתרופה אינדרל Inderal באופן קבוע, כדאי שתדעו  שהתרופה ניתן היום לקנות און ליין בלי מרשם במחיר משתלם במיוחד ולקבל אותה עם משלוח עד הבית או עד סניף הדואר הקרוב אליכם באריזה דיסקרטית ובסודיות מלאה לאורך כל תהליך המשלוח.

"טיפול קבוע בלחץ דם גבוה באמצעות גלולה יומית!"

טיפול בלחץ דם גבוה ומיגרנות עם גלולות אינדרל

לחץ דם גבוה ומיגרנות לא תמיד באים ביחד אך בנפרד אילו בעיות מהם סובלים מיליונים אנשים בישראל ובחו"ל. על מנת להתמודד עם בעיות הקשורות ללחץ דם ולמנוע מיגרנות באופן יום יומי, אנחנו מציעים לכם את התרופה אינדרל Inderal עם אפשרות לקנות את הגלולה עם משלוח עד אליכם. דרך האתר שלנו ניתן לקנות את התרופה אינדרל Inderal בגרסה הגנרית שלה ללא מרשם ובמחיר מעולה הנמוך בעשרות אחוזים מהמחיר של התרופה המקורית.

4.8

חבילה 10mg
חבילה
מחיר
Per tablet
לרכוש
10mg × 30 tablets
164.13 ₪
5.47
10mg × 60 tablets
206.16 ₪
3.44
10mg × 90 tablets
223.36 ₪
2.48
10mg × 120 tablets
252.02 ₪
2.10
10mg × 180 tablets
309.34 ₪
1.72
10mg × 360 tablets
550.09 ₪
1.53
חבילה 20mg
חבילה
מחיר
Per tablet
לרכוש
20mg × 30 tablets
171.77 ₪
5.73
20mg × 60 tablets
190.88 ₪
3.18
20mg × 90 tablets
240.56 ₪
2.67
20mg × 120 tablets
274.95 ₪
2.29
20mg × 180 tablets
343.73 ₪
1.91
20mg × 360 tablets
618.88 ₪
1.72
משלוח משלוח בינלאומי דואר רגיל חינם
חבילה 40mg
חבילה
מחיר
Per tablet
לרכוש
40mg × 30 tablets
183.24 ₪
6.11
40mg × 60 tablets
206.16 ₪
3.44
40mg × 90 tablets
274.95 ₪
3.05
40mg × 120 tablets
320.81 ₪
2.67
40mg × 180 tablets
412.52 ₪
2.29
משלוח משלוח בינלאומי דואר רגיל חינם

התרופה הגנרית והתרופה המקורית שתיהן מכילות את החומר הפעיל פרופראנולול הנחשב כחוסם בטא המפסיק את הגורמים היוצרים את הקשר בין הקולטנים המשפיעים על פעולות במערכת הלב וכלי הדם. למעשה, התרופה הגנרית מספקת את אותה השפעה כמו התרופה המקורית אך היא נמכרת במחיר זול הרבה יותר מכיוון שהיא אינה כוללת את המותג עצמו על האריזה. דרך האתר תוכלו לקנות את הגרסה הגנרית של התרופה אינדרל ולהינות ממחיר זול משמעותית ומשירות משלוחים עד אליכם הביתה.

מטופלים הנדרשים לקחת את התרופה אינדרל באופן קבוע ויום יומי, יכולים למצוא את האתר שלנו כפתרון מושלם לנטילת התרופה לתקופות ארוכות. דרך האתר ניתן להזמין אריזת גלולות של 30 טבליות ועד 360 טבליות שיספיקו לכם לשנה שלמה של טיפול קבוע. באמצעות מערכת התשלום באתר שלנו, אתם חוסכים כסף וזמן ויכולים לבצע את קניית הגלולה בזמן הנוח ביותר לכם דרך הטלפון הנייד, המחשב האישי או הטאבלט שלכם כאשר האתר שלנו זמין עבורכם 24 שעות ביממה, שבעה ימים בכל שבוע.

דרך משתלמת לקנות גלולות התרופה אינדרל ללא מרשם

בנוסף לכך, דרך האתר שלנו תוכלו להזמין את הגלולה אינדרל ללא מרשם ולחסוך את הצורך בלגשת לקופת החולים או לבית המרקחת. המגבלה היחידה היא הגיל שלכם שחייב להיות מ-18 ומעלה. דרך האתר אין צורך בלהציג מרשם או להגיע לרופא על מנת לקנות את התרופה. כל מה שצריך זה לבחור את כמות הגלולות הרצויה לכם ולבצע את ההזמנה דרך מערכת התשלום המאובטחת באתר. לאחר ההזמנה, הצוות שלנו דואג לטפל בהזמנה שלכם ולהעביר את המידע הנדרש למפעל המייצר את התרופה.

"טיפול יעיל בבעיות במערכת הלב וכלי הדם!"

קניית גלולות אינדרל אונליין במחיר מעולה ללא תחרות

על מנת שתוכלו לקבל טיפול קבוע בבעיות הקשורות למערכת הלב או למיגרנות וכאבי ראש כרוניים, אנחנו ממליצים לכם על קניית גלולות אינדרל אונליין כאן דרך האתר שלנו הנחשב לאחד האתרים המקצועיים בישראל למכירת גלולות גנריות. דרך האתר אתם חוסכים בצורה משמעותית בעלות כל גלולה וחוסכים את הצורך להוציא מרשם לתרופה. אנחנו מספקים לאלפי ישראלים וישראליות בכל שנה את הגלולות הגנריות הנפוצות ביותר בעולם ויכולים לסייע לכם לקבל הגלולה הנדרשת לכם בצורה קלה ונוחה.

איך לוקחים את הגלולה אינדרל ומה תופעת לוואי

לפני שאתם לוקחים את הגלולה לטיפול בלחץ דם או מיגרנה, חשוב שתדעו איך לוקחים את התרופה ומה תופעות לוואי היכולות להופיע לאחר נטילת התרופה. כאשר אתם באים לקנות את התרופה, יש להתייעץ עם הרופא שלכם במידה ואתם לוקחים תרופות אחרות היכולות לפגוע ביעילות של התרופה לטיפול בלחץ דם ומיגרנות. את התרופה לוקחים פעם ביום יחד עם כוס מים ומומלץ לשמור אותה הרחק מילדים ובמקום מוצל. וקריר. תופעות לוואי הדורשות פנייה מיידית לרופא הן:

 • בעיות במערכת הנשימה.
 • תגובה אלרגית חמורה הכוללת נפיחות בפנים ובלשון, גרד ופריחה על העור.
 • שינוי כלשהם ברמות הסוכר בדם.
 • רגליים או ידיים קרות.
 • חולשה קיצונית בגוף או התכווציות שרירים.
 • הזיות.
 • עור יבש ומתקלף.
 • סיוטים בשינה וקשיי שינה.
 • הקאות.
 • קצב לב איטי בצורה חריגה.
 • נפיחות של הקרסוליים והרגליים

תופעות הלוואי אשר אינן דורשות פנייה מידיית לרופא הן: שלשול, שינויים בדחף לקיום יחסי מין, יובש וכאב בעיניים, איבוד שיער, בחילה או עייפות. במידה ותופעות הלוואי הללו מופיעות באופן מתמשך, יש להתייעץ עם הרופא שלכם ולהחליט האם לעשות הפסקה במתן התרופה לתקופה קצרה.

"המחיר הטוב ביותר לתרופה הגנרית אינדרל!"

לקנות את הגלולה אינדרל בישראל למכירה כאן באתר

קיבלתם החלטה לקנות את התרופה  בגרסה הגנרית שלה? רוצים לקנות את הגלולה במחיר משתלם במיוחד בישראל? אנחנו מציעים לכם את הגלולה כאן באתר למכירה און ליין בדרך נוחה, מאובטחת ומשתלמת מאוד. דרך חנות האון ליין באתר, תוכלו להזמין את כמות הגלולות הרצויה לכם באריזה איכותית השומרת על הגלולות לאורך כל זמן המשלוח. השירות שלנו ניתן לישראלים במחירים הטובים ביותר עם אפשרות להזמין כמות גלולות אשר תספיק לכם לשנה שלמה.

מה לשאול את הרופא שלכם לפני שלוקחים אינדרל

התייעצות עם הרופא הקבוע שלכם היא מומלצת ביותר ולפני שאתם באים להזמין את הגלולה, חשוב לקבל מידע מקצועי מרופא המכיר אתכם ואת ההיסטוריה הרפואית שלכם. את הרופא שלכם יש לשאול לגבי מדדי לחץ הדם שלכם לאחרונה ומהי ההמלצה מבחינת נטילת הגלולות לתקופה הקרובה. אם אתם סובלים ממיגרנות באופן כרוני, כדאי לשאול את הרופא האם ישנה התנגשות של החומר הפעיל בגלולה עם תרופות אחרות וזאת במידה ואתם לוקחים תרופות אחרות באופן קבוע.

שירותי משלוחים יעילים ומהירים עד הבית לתרופה אינדרל

זה הזמן להזמין את הגלולה לטיפול בלחץ דם כאן באתר ולהינות משירות המשלוחים המקצועי שלנו לכל האיזורים ברחבי הארץ. הגלולות הגנריות שלנו מיוצרות באחד מהמפעלים הגדולים בעולם לייצור תרופות גנריות והוא מספק למאות ישראלים בכל שנה, גלולות לטיפול בבעיות הכלי הדם ובמערכת הלב לטיפול יום יומי באופן קבוע. שירות ההזמנות שלנו מספק כל הזמנה של גלולות תוך 10 עד 21 יום בלבד וניתן לקבל את התרופה עד הבית או עד לסניף הדואר הקרוב ביותר לבית שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *