פריסטיק

גלולות Pristiq כנגד דיכאון קליני

דיכאון קליני יכול לפגוע בכל מערכות החיים שלכם ואם אתם מחפשים פתרון יעיל לטווח הארוך, כדאי שתכירו את הגלולה פריסטיק Pristiq. pristiqהתרופה משמשת לטיפול בדיכאון אצל מבוגרים ונחשבת ליעילה במיוחד כנגד דיכאון מג'ורי הנקרא גם דיכאון קליני. התרופה מכילה את החומר הפעיל דסונלפקסין המעכב ספיגה חוזרת של סרוטונין. במחקרים על אנשים עם דיכאון, אלו שנטלו את התרופה פריסטיק Pristiq במשך 8 שבועות סבלו מתסמינים פחות חמורים של דיכאון בהשוואה לאנשים שנטלו פלסבו.

"טיפול בדיכאון עם תרופה יעילה ואיכותית!"

מה זה גלולות Pristiq וכיצד לקנות בישראל אונליין?

התרופה פריסטיק Pristiq כוללת כאמור את החומר הפעיל דסונלפקסין המאפשר עיכוב ספיגה חוזרת של סרוטונין ונוראפינפרין (SNRI), בדומה לסוגים אחרים של תרופות נוגדות דיכאון. בעוד שגם תרופות נוגדות דיכאון וגם אנטי פסיכוטיות יכולות לשמש לבעיות נפשיות כמו דיכאון, הן פועלות על כימיקלים שונים במוח שלך כדי לשנות את מצב הרוח או ההתנהגות של המטופל. התרופה פריסטיק Pristiq היא הבחירה הראשונה לטיפול בדיכאון קליני ואפשר לקנות אותה לטיפול ראשוני בדיכאון, בעוד שתרופות אנטי פסיכוטיות מסוימות כמו aripiprazole (Abilify) מתווספות בדרך כלל לטיפול כאשר תרופות נוגדות דיכאון אינן מספיקות כדי לשפר את מצב הרוח של המטופל.

5

חבילה 50mg
חבילה
מחיר
Per tablet
לרכוש
50mg × 30 tablets
218.71 ₪
7.29
50mg × 60 tablets
328.16 ₪
5.47
50mg × 90 tablets
443.07 ₪
4.92
50mg × 180 tablets
820.66 ₪
4.56
משלוח משלוח בינלאומי דואר רגיל חינם
חבילה 100mg
חבילה
מחיר
Per tablet
לרכוש
100mg × 30 tablets
273.43 ₪
9.11
100mg × 60 tablets
492.32 ₪
8.21
100mg × 90 tablets
656.49 ₪
7.29
משלוח משלוח בינלאומי דואר רגיל חינם
משלוח משלוח בינלאומי דואר רגיל חינם

היום אפשר לקנות את התרופה בישראל באמצעות חנות אונליין ייחודית לתרופות. ההזמנה מתבצעת בקלות דרך הטלפון הנייד, הטאבלט או המחשב האישי שלכם והמשלוח מגיע לישראל תוך 10 עד 21 ימים בלבד. כאן באתר אתם נהנים משירות מהיר ויעיל ואפשרות לקנות את הגרסה הגנרית של התרופה המוצעת לכם במחיר זול יותר מהתרופה עם המותג המקורי.

איך הגלולות Pristiq עובדות וכמה זמן ההשפעה שלהן?

התרופה כפי שציינו היא הבחירה הראשונה לטיפול בדיכאון אצל מבוגרים וניתן לקחת אותה עם או בלי אוכל במינון של פעם ביום. בגלל שזו תרופה גנרית המחיר שלה יהיה נמוך בצורה משמעותית לעומת המחיר לתרופה עם המותג המקורי. תופעות הלוואי פחות חמורות בהשוואה לתרופות נוגדות דיכאון אחרות ויכול לקחת עד 8 שבועות בערך עד שההשפעה תופיע באופן מלא ותפחית את הדיכאון שלכם. היא אינה מאושרת לשימוש בילדים אך עם זאת מתאימה מאוד למבוגרים ויכולה לספק מענה לבעיות דיכאון קשות ומורכבות גם ללא מרשם מרופא. בישראל היא מוצעת למכירה און ליין ללא צורך בהוצאת מרשם מרופא.

למי מיועדות גלולות Pristiq וקניית התרופה חיונית?

התרופה מיועדת למבוגרים הסובלים מדיכאון מג'ורי (קליני) ולא מוצאים פתרונות אחרים להתמודדות עם דיכאון. דיכאון קליני בדרך כלל פוגע בצורה משמעותית בתפקוד היום יומי ולכן טיפול תרופתי הוא נדרש בכדי לשפר את התפקוד והוא חיוני לאנשים מבוגרים (מגיל 18 ומעלה) אשר אינם יכולים להתמודד עם מצב נפשי ירוד ללא טיפול תרופתי לטווח הארוך. ההשפעה של התרופה הוא מהיר מאוד ביחס לתרופות אחרות ויש עדויות גם של מטופלים אשר ראו שיפור לאחר שבועיים בלבד.

איך לוקחים את הגלולה Pristiq ומה המחיר שלה ללא מרשם?

חשוב לדעת איך לוקחים את התרופה לפני שמתחילים בטיפול. את התרופה יש לקחת עם כוס מים כאמור לפני האוכל או עם האוכל פעם אחת ביום בלבד. תקופת השימוש תהיה על פי המלצת רופא המשפחה שלכם. המחיר שלה בלי מרשם מתייחס לגלולות עם 50 מ"ג החומר הפעיל דסונלפקסין כאשר החבילה הקטנה ביותר מגיעה עם 30 גלולות של התרופה. לחלק מהצעירים יש מחשבות על התאבדות כשהם נוטלים לראשונה תרופה נגד דיכאון ולכן הרופא שלכם יצטרך לבדוק את תהליך הטיפול בביקורים קבועים בזמן שאתם משתמשים בתרופה. צריך לבדוק אם יש שינוי במצבי הרוח שלכם במהלך נטילת התרופה. אין למעוך, ללעוס או לשבור גלולה של התרופה מכיוון שזה יכול ליצור שחרור מורחב של החומר הפעיל ולכן ההמלצה היא לבלוע אותה בשלמותה.

מה המינון הנדרש לתרופה Pristiq ואיפה היא מוצעת למכירה?

אם אתם צריכים טיפול תרופתי יעיל כנגד דיכאון קליני, קניית התרופה Pristiq היא בדיוק מה שאתם צריכים והיא כיום מוצעת למכירה כאן בקטלוג האתר במחירים שלא תמצאו באף מקום אחר. במקום לקנות את התרופה בבית מרקחת עם מרשם, יש לכם אפשרות לקנות את התרופה באופן דיסקרטי דרך האתר ולהנות ממשלוח עד הבית או עד לסניף הדואר הקרוב ביותר אליכם כאשר המחיר הוא לפי גודל חבילת הגלולות. חשוב לקחת את התרופה לאחר ייעוץ עם רופא המשפחה שלכם ובדיוק כפי שנקבע על ידי הרופא. אין ליטול תרופה זו בכמויות גדולות או קטנות יותר ולמשך זמן ארוך מהמומלץ. ההמלצה היא לקחת את התרופה בשעה קבועה ביום וזה תמיד יהיה גלולה אחת ליום.

מה תופעות לוואי של גלולות Pristiq?

בדומה לכל תרופה אחרת המטפלת בדיכאון קליני, גם לתרופה Pristiq יתכן ויהיו תופעות לוואי לאחר נטילת התרופה. תופעות הלוואי אשר דורשות פנייה לרופא שלכם באופן מידי הם:

  • חום גבוה.
  • ראייה מטושטשת וכאבי עיניים.
  • לחץ בחזה ובעיות נשימה.
  • בחילות והקאות.
  • שלשולים.
  • התכווצויות שרירים.
  • תגובה אלרגית חמורה בעור.

תופעות הלוואי אשר יכולות להופיע ואינן דורשות פנייה לטיפול רפואי (רק במידה ונמשכות תקופה ארוכה) הם: סחרחורות, נמנום, חרדה, בחילות קלות, אובדן תיאבון, עצירות, בעיות שינה, ירידה בחשק המיני וקושי להגיע לאורגזמה.

למי אסור לקחת גלולות Pristiq נגד דיכאון?

התרופה Pristiq אינה מיועדת כאמור לילדים ולנערים מתחת לגיל 18. בנוסף לכך, נשים הנמצאות בהריון או מתכוונות להיכנס להריון, מומלץ לבדוק עם רופא המשפחה שלהן לגבי נטילת התרופה. חשוב לדעת כי נטילת התרופה בשליש ה-3 של ההריון, עלול להזין לתינוק והוא יכול לסבול מתסמיני גמילה מהתרופה לאחר הלידה. לפני שאתם מחליטים לקנות את התרופה, חשוב לציין מול הרופא שלכם במידה ויש לכם היסטוריה רפואית הכוללת מחלות כבד או מחלות כליות, לחץ דם גבוה, כולסטרול גבוה או היסטוריה של אירועים מוחיים. מלבד זאת במידה ועברתם התקפי אפליפסיה בעבר או סובלים ממניה דיפרסיה, יש להתייעץ עם הרופא שלכם לפני שאתם פונים לקנות את התרופה כאן באתר.

"המחיר הטוב ביותר און ליין ברשת!"

כמה זמן נמשכת ההשפעה של הגלולה Pristiq על דיכאון?

התרופה Pristiq יעילה כבר מהשבוע ה-8 מרגע נטילת התרופה וההשפעה יכולה להימשך לזמן ארוך כל עוד לוקחים את התרופה. לאחר תקופה מסוימת יש לשנות את המינון בהתאם לצורך ואם צריך להפסיק את התרופה על פי הוראות הרופא שלכם, יש לעשות זאת בהדרגה ולא באופן מידי. בסופו של דבר ההשפעה היא משתנה בין מטופל למטופל ותלויה בגורמים פיזיים ונפשיים. עם זאת מחקרים רבים של התרופה המקורית שנעשו עבור חברת פייזר, מראים שיפור משמעותית במצב הרוח של המטופלים לאחר חודשיים בלבד של נטילת התרופה בכל יום.

שימוש בגלולות Pristiq ושתיית אלכוהול

אם החלטתם לקנות את התרופה המוצעת לכם באתר ולהנות מהמחיר המשתלם המוצע לכם באתר, חשוב שתדעו כי יש להימנע משתייה של משקאות עם אלכוהול לאורך תקופת הטיפול. במחקרים קליניים הוכיחו כי שתיית אלכוהול בזמן טיפול עם התרופה, יכול להביא לבחילות, הזעה מוגברת וסחרחורות ולכן ההמלצה היא להימנע מאלכוהול ולהתמיד בטיפול עד להגעת התוצאות הרצויות מבחינת רמת הדיכאון שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *