רנובה

קרם Renova לטיפול בקמטים בעור

אם את סובלת מקמטים ורוצה לטפל בעור בצורה יום יומית בקלות ובנוחות, כדאי לך להכיר את הקרם המהפכני רנובה Renova. הקרם מוצע בגרסה גנרית במחיר מעולה והוא מיוצר מהחומר הפעיל טרטינוין Tretinoin renovaהמאפשר חידוש של העור ללא צורך בניתוח או בהזרקה של חומר טיפוח.  החומר הפעיל טרטינוין כולל גם ויטמין A המסייעת לעור לחדש את עצמו. הוא משמש להפחתת המראה של קמטים עדינים ושינוי צבע עור עם כתמים, וכדי לגרום לעור פנים מחוספס להיות חלק ונעים יותר. זהו הקרם שמיליוני נשים רצות לקנות היום לצורך טיפול עדין בעור הפנים.

"קרם פנים מהפכני לטיפול בקמטים בעור!"

מה זה קרם Renova ואיך לקנות אותו ללא מרשם בישראל?

את הקרם רנובה Renova כדאי לך להכיר מכיוון שהוא נחשב כיום לאחד הקרמים היעילים ביותר לחידוש העור. הוא קרם עור המשמש להפחתת קמטים עדינים על הפנים שלך ומבצע פעולה של פילינג יעילה במיוחד. חידוש העור עוזר להגיע לעור חלק וצעיר יותר ללא צורך בפעולות פולשניות או ניתוחים. זהו קרם רפואי לכל דבר המשמש לטיפול בסימפטומים גם של אקנה וברוב המקרים הקרם אינו מתנגש עם תרופות הנלקחות באופן אוראלי. החומר הפעיל טרטינוין Tretinoin מגיע בכמות של 0.025 אחוז כאשר הקרם מגיע בשפורפרת ייעודית של 20 גרם. כאשר את מחפשת לקנות קרם איכותי לטיפול בקמטים קטנים, זהו הקרם שאת צריכה לחפש.

5

חבילה 0.025% 20g
חבילה
מחיר
Per item
לרכוש
0.025% 20g × 2 tubes
163.99 ₪
82.00
0.025% 20g × 4 tubes
200.47 ₪
50.12
0.025% 20g × 6 tubes
240.60 ₪
40.10
חבילה 0.05% 20g
חבילה
מחיר
Per item
לרכוש
0.05% 20g × 2 tubes
182.23 ₪
91.11
0.05% 20g × 4 tubes
218.71 ₪
54.68

איך הקרם Renova עובד וכמה זמן משפיע על העור?

אז כיצד פועל החומר טרטינוין הנמצא בתכשיר Renova? קרם רנובה Renova הוא נגזר של חומצה רטינואית, שהיא סוג של ויטמין A שנמצא באופן טבעי בגוף שלך ועוזר לעור לחדש את עצמו בתהליך טבעי ויעיל. החומר הפעיל טרטינואין משמש לשיפור מראה העור על ידי הפחתת קווים עדינים וקמטים קטנים. יש להשתמש בו עם שגרת טיפוח העור הכוללת קרם לחות ושימוש יומיומי בקרם הגנה על מנת לשמור על העור. ההמלצה היא להשתמש בו בשעות הערב על מנת שהעור שלך לא יהיה חשוף לשמש לאחר השימוש בקרם. הקרם שאתם מקבלים דרך האתר הוא גנרי ולכן המחיר הוא טוב יותר מהתכשיר של המותג. עם זאת החומר הפעיל הוא אותו חומר וההשפעה היא אותו דבר על עור הפנים.

למי חיונית קניית הקרם Renova?

הקרם הרפואי רנובה Renova משמש לשיפור מראה העור על ידי הפחתת קווים עדינים וקמטים ומומלץ לקנות אותו לצורך טיפול בקמטים קטנים. הקרם עושה זאת על ידי הפחתת חספוס ושיפור צבע העור וכתמים בעור. הקרם חיוני לכל אחת הסובלת מקמטים עדינים על העור ומעוניינת לחדש את העור בתהליך פשוט. יש להשתמש בו עם תוכנית טיפוח העור והימנעות מאור שמש הכוללת קרם לחות ושימוש יומיומי בקרם הגנה יעיל (מינימום SPF 15). טרטינואין שייך לקבוצת תרופות הנקראות רטינואידים והקרם עובד על ידי השפעה על צמיחת תאי העור ולכן הוא בשימוש אצל מיליוני נשים ברחבי העולם אשר מצאו בו פתרון יעיל להחלקת העור וחידוש שלו בצורה יעילה ולא פולשנית.

איך לוקחים ומשתמשים בקרם Renova ומה המחיר שלו אונליין?

את הקרם Renova יש למרוח על העור רק פעם ביום ועדיף כאמור בשעות הערב מכיוון שלא מומלץ להיחשף לשמש כאשר מורחים אותו על העור. על מנת שתוכלי להגיע לתוצאות מוצלחות במהלך הטיפול עם הקרם הרפואי, תצטרכי למרוח את הקרם באופן קבוע במשך 3 עד 4 חודשים לפחות לפני שתראי שיפור. ברגע שתפסיקי לאחר זמן קצר ללא תהליך מסודר, השיפור עלול להיעלם לאט לאט. מומלץ לשטוף ידיים לפני ואחרי מריחת הקרם על עור הפנים שלך. בנוסף לכך יש לשטוף בעדינות את הפנים עם סבון עדין ולייבש עם מגבת. לאחר ייבוש הפנים והמתנה של 20 עד 30 דקות, ניתן למרוח את הקרם על עור הפנים. לא לשטוף את העור המטופל במשך שעה לפחות לאחר ששמת את הקרם.

מרחי כמות קטנה מאוד (בגודל של אפונה) על כל עור הפנים שלך פעם ביום בערב כאמור או לפני השינה כי החומר טרטינוין הופך את העור שלך לרגיש לאור השמש. אתה עלולה להרגיש תחושת צריבה קלה בפעם הראשונה וחשוב לדעת שזה טבעי.

"לקנות 2 שפורפרות קרם רפואי במחיר מעולה!"

מה המינון של Renova ואיפה הוא ניתן למכירה במשלוח?

שימוש נכון בקרם Renova יכול להשיג את התועלת המרבית. חשוב להכיר את כל אמצעי הזהירות הדרושים לשימוש במוצר זה ביום יום. את הקרם הרפואי יש למרוח על הפנים פעם ביום בערב, תוך שימוש בכמות מספקת בלבד לכיסוי כל האזור הנדרש לטיפול. יש לנקוט זהירות בעת מריחת הקרם כדי להימנע ממגע בעיניים, האוזניים, הנחיריים והפה. גודל כמות הקרם צריך להיות מדוד וקטן בגודל של אפונה ולא יותר מכך בכל מריחה. כפי שציינו, ההמלצה למריחה בערב היא בעיקר בגלל שהחשיפה לשמש תתרחש רק ביום למחרת. הקרם מוצע למכירה כאן באתר במחיר מצוין ללא המותג המקורי של המוצר.

מה התופעות לוואי של הקרם Renova?

מכיוון שקרם Renova הינו קרם רפואי, יתכן ויופיעו תופעות לוואי במהלך הטיפול בעור שלך וחשוב להכיר אותן לפני שאת מחליטה לקנות את הקרם. לכן חשוב שתדעי מהן תופעת הלוואי אשר יכולות להופיע במהלך תקופת הטיפול היום יומית שלך. ישנם מקרים שיתכן ותדרשי לדווח לרופא באופן מיידי ולכן אנחנו מציינים עבורך את המצבים הללו. במידה ואת מזהה עור כהה בצורה קיצונית או הבהרה קיצונית של האזורים המטופלים וצריבה חמורה או גירוד יש לפנות לרופא הקבוע שלך. בנוסף לכך, אם מופיעה נפיחות באזור המטופל יש לפנות וכמובן להפסיק את השימוש בקרם באופן מידי. תופעות הלוואי אשר אינן מצריכות טיפול רפואי מידי אך יש להתייחס אליהן במידה והן מתמשכות זמן רב, הן:

  • עור אדום ומגורה. צריך להתקלף מספר ימים אחרי הטיפול.
  • עור פנים רגיש מאוד לקרני השמש.
  • עקצוצים בעור הפנים.

יתכן ויופיעו תופעות אחרות אשר אינן רשומות ברשימה הנ"ל ולכן בכל מקרה של תגובה לא טובה של העור לשימוש בקרם, יש לפנות לרופא הקבוע שלך בכדי לקבל ייעוץ רפואי מקצועי.

למי אסור להשתמש בקרם Renova?

לפני שאת מקבלת החלטה לקנות את הקרם, רופא המשפחה שלך צריך לדעת אם את סובלת מאזקמה, אלרגיה לחומר הפעיל טרטינוין, רגישות לויטמין A ברמה מסוימת, אם את בהריון או מנסה להיכנס להריון ואלרגיה למזונות מסוים. בנוסף לכך, אם את בתקופת הנקה של התינוק שלך, רצוי לעדכן את רופא המשפחה שלך לפני שאת קונה את הקרם ולהבין האם ישנה מגבלה מבחינת השימוש בקרם הרפואי. נשים בהריון לא יכולות להשתמש בקרם רפואי באופן קבוע ויש להתייעץ כאמור עם הרופא שלך.

"הזמנה און ליין במחיר שאין באף מקום אחר!"

כמה זמן נמשכת ההשפעה של הקרם Renova על העור?

חשוב לציין כי הקרם הרפואי אינו נפטר מקמטים עמוקים והוא מתאים לקמטים עדינים בעור הפנים. יש לעקוב אחר ההנחיות של מריחת הקרם על העור לפני שאת מחליטה לקנות את הקרם. היתרון פה הוא שאת משתמשת בקרם רפואי יעיל אשר עבר בדיקות איכות רבות ונחשב לבטוח במיוחד. את נהנית ממחיר משתלם כאשר את יכולה לקנות מספר שפורפרות בהזמנה אחת אונליין. את מקבלת את המשלוח בישראל בקניית 2 שפורפרות ומעלה.

שימוש בקרם Renova ושתיית אלכוהול

אין הוראה מפורשת להימנע מאלכוהול בעת מריחת קרם הקרם בתקופת הטיפול. עם זאת, מומלץ לא להפריז בכמות האלכוהול שאת שותה באופן כללי ולבצע את הטיפול בסוף כל יום על פי ההכוונה וההדרכה המוצגת במאמר זה. לפני שאת קונה את הקרם באתר במחיר לפי כמות שפורפרות, חשוב ללמוד איך להשתמש בקרם נכון. באתר תוכלי להנות ממחיר מצוין ומשלוח עד הבית עם כמות הקרם הדרושה לך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *