Rulide

גלולות Rulide לטיפול בזיהומים בעור ודרכי השתן

התרופה רוליד Rulide rulideהיא תרופה אנטיביוטית המיועדת לטיפול בזיהומים שונים ובעיקר עבור זיהומים במערכת הנשימה, העור ואיברי המין. התרופה מיועדת בדרך כלל לטיפול של עד 10 ימים בלבד, וחשוב לעקוב אחר משך הטיפול המלא במטרה למנוע חזרה של הזיהום. החומר הפעיל רוקסיתרומיצין הוא חומר אנטיביוטי המיועד לטיפול בסוגים שונים של זיהומים כאשר המטרה של התרופה היא למנוע מהזיהום להתפשט. התרופה רוליד Rulide מוצעת לכם היום בישראל אונליין במחיר משתלם והוגן.

"אנטיביוטיקה יעילה לטיפול בזיהומים באברי המין!"

5

חבילה 150mg
חבילה
מחיר
Per tablet
לרכוש
150mg × 30 tablets
146.20 ₪
4.87
150mg × 60 tablets
219.53 ₪
3.66
150mg × 90 tablets
311.02 ₪
3.46
150mg × 120 tablets
384.21 ₪
3.20
150mg × 180 tablets
512.29 ₪
2.85
משלוח משלוח בינלאומי דואר רגיל חינם

מה זה Rulide ואיך אפשר לקנות אותה ללא מרשם?

התרופה רוליד Rulide נועדה לטפל בגילאים מבוגרים בזיהומים קשים עד בינוניים הנגרמים או עשויים להיגרם על ידי מיקרואורגניזמים רגישים. התרופה תינתן במקרים שונים כגון דלקת לוע חריפה, דלקת שקדים, סינוסיטיס וברונכיטיס חריפה. מלבד זאת, יתכן והיא תינתן כאשר ישנה החמרה חריפה של ברונכיטיס כרונית או דלקת ריאות. התרופה יעילה גם כנגד זיהומים בעור ובטיפול בדלקת השופכה. הגלולה רוליד Rulide המוצעת לכם בקטלוג האתר מגיעה עם 150 מ"ג החומר הפעיל רוקסיתרומיצין וניתן לקנות את הגלולות ללא מרשם מרופא.

איך התרופה Rulide עובדת וכמה זמן היא משפיעה?

התרופה המוצעת לכם כאן באתר עובדת הכי טוב אם אתם לוקחים אותה על בטן ריקה. לטיפול בזיהומים התרופה נלקחת בדרך כלל למשך 5 עד 10 ימים. עם זאת, הרופא שלכם עשוי לרשום את התרופה לתקופות ארוכות יותר. המשך לקחת את הטבליות עד שתסיים את החבילה או עד שהרופא המשפחה שלך יגיד לך לסיים את הטיפול. היום אפשר לקנות את התרופה בכמויות גדולות ובמחיר משתלם במיוחד ובכך לאפשר לכם לקבל טיפול ממושך יותר על פי הצורך. קניית כמות גדולה של תרופה, תחסוך לכם בצורה משמעותית את המחיר לכל גלולה.

"להנות ממחיר מעולה ומשלוחים עד אליכם!"

למי קניית גלולות Rulide אונליין היא נדרשת?

מי שסובל מזיהומים קשים עד בינוניים באופן קבוע ואינו מוצא פתרון באמצעות אנטיביוטיקה אחרת, יכול להשתמש בתרופה בכדי למנוע החמרה של זיהום. אם הרופא שלכם המליץ לכם על התרופה, תדעו כי יש היום אפשרות לקנות אותה און ליין ללא מרשם ומבלי להגיע לבית המרקחת. תוכלו לקבל טיפול יעיל למחלות שונות ונפוצות כמו ברונכיטיס ודלת שקדים ולמנוע זיהומים קשים בדרכי השתן ובעור. הטיפול משמש להתמודדות עם זיהומים בחלקים שונים של הגוף הנגרמים על ידי חיידקים ובמקרים רבים זהו הטיפול היעיל ביותר לבעיות כרוניות ודלקות חריפות.

איך לוקחים גלולות Rulide ומה המחיר שלה בישראל?

את התרופה יש לקחת על פי המלצת הרופא שלכם. עם זאת, את הטבליה לוקחים דרך הפה עם האוכל ואם אתם מתקשים בבליעה של התרופה כמו שהיא, תוכלו למעוך אותה ואף ללעוס אותה ביחד עם מים. התרופה שאתם מזמינים בקטלוג האתר מיועדת רק עבורכם ולא למישהו אחר וחשוב להקפיד על המינון הנכון. אם אתם חושבים שלקחת מינון גבוה מדי, יש לפנות מיד לטיפול רפואי בבית חולים או במרפאה הקרובה אליכם. המחיר של התרופה Rulide בישראל הוא גבוה ולכן משתלם יותר לקנות את התרופה Rulide און ליין ולהנות ממשלוח עד הבית או עד לסניף הדואר הקרוב ביותר אליכם.

מה המינון של התרופה Rulide ואיפה היא מוצעת למכירה?

התרופה Rulide מיוצרת בצורה של טבליות מצופות חומר ייחודי נוח לבליעה לשימוש אוראלי בלבד. מינון התרופה של Rulide 150 מ"ג למבוגרים הוא 2 טבליות ביום לפני האוכל כאשר הטיפול נמשך ברוב המקרים 10 ימים בלבד מכיוון שזוהי תרופה אנטיביוטית. עם זאת, יש להתייעץ עם רופא המשפחה שלכם בכדי לקחת את המינון המדויק הנדרש לכם. מכיוון שהתרופה מוצעת למכירה און ליין גם בישראל, ניתן לבחור את כמות הגלולות הנדרשת לכם מראש, החל מחבילת גלולות בסיסית של 30 גלולות ועד חבילות של עד 360 גלולות בהזמנה אחת.

"משלוח מהיר עד לישראל במחיר משתלם במיוחד!"

מה התופעות לוואי של התרופה Rulide?

לפני שאתם באים לקנות את התרופה חשוב לדעת איך לוקחים את התרופה, מינון וכמובן אם יש תופעות לוואי. כאשר אתם נוטלים את התרופה, יתכן ויופיעו תופעות לוואי שונות ומומלץ להכיר את תופעות הלוואי בכדי להבין האם להמשיך אם הטיפול או לפנות מיידית לרופא שלכם. תופעות לוואי אשר בדרך כלל אינן מצריכות טיפול רפואי מייד ורק יש צורך לדווח לרופא אם הן נמשכות מופיעות כאן:

  • כאבי ראש.
  • שלשולים.
  • תחושה של בחילה.
  • פריחה על העור.
  • הרגשת סחרחורות.
  • הקאה.

חשוב לציין כי הרשימה הנ"ל אינה מציינת את כל תופעות הלוואי היכולות להופיע ולכן כל תופעות לוואי הנמשכת לאורך זמן במהלך נטילת התרופה, יש להתייעץ עם רופא המשפחה שלכם לפני שאתם מחליטים לקנות את התרופה. התרופה יכולה להתנגש עם התרופות תיאופילין וורפרין ולמעשה להפחית את ההשפעה שלהם או של התרופה. אם כן, מומלץ לספק לרופא שלכם רשימה של כל התרופות, צמחי המרפא או תוספי התזונה שבהם אתם משתמשים בכדי לדעת האם יש התנגשות עם התרופה המוצעת לכם כאן.

למי גלולות Rulide לא מתאימות?

את התרופה אסור לקחת במידה ואתם אלרגיים לחומר הפעיל רוקסיתרומיצין או לכל אנטיביוטיקה מאקרו לידית אחרת כמו azithromycin, clarithromycin או erythromycin. תסמינים של אלרגיה יכולים לכלול גם גרד או פריחה ועלולים להופיע גם קוצר נשימה ונפיחות באזור הפנים. חשוב מאוד לספר לרופא שלכם על מקרי אלרגיה על מנת להבין האם יש סיכון בנטילת התרופה באופן קבוע ולבדוק היתכנות לאלרגיה לאחד ממרכיבי התרופה ובעיקר החומר הפעיל רוקסיתרומיצין. מלבד זאת, אם אתם סובלים מבעיות הקשורות לכבד או מחלות כבד אסור לכם לקחת את התרופה. בנוסף לכך, יש לוודא שהתרופה שאתם לוקחים היא בתוקף ולא לנטול תרופה ישנה אשר מוחזקת אצלכם תקופה ארוכה.

כמה זמן נמשכת ההשפעה של התרופה Rulide?

ההשפעה של התרופה היא למספר שעות ועד לחצי יום ולכן יש לקחת את הגלולה פעמיים ביום בבוקר ובערב. מינון גבוה מיד עלול להביא לסיכונים רפואיים ולכן יש לקחת את המינון הנכון. בכל מקרה, עדיף להתייעץ הם הרופא שלכם לגבי המינון ויתכן והוא ימליץ לקחת גלולה אחת ליום במקרים מסוימים. גלולות של 150 מ"ג הן הסטנדרטיות ולכן לוקחים אותן פעמיים ביום בשעות נפרדות במטרה לספק את ההשפעה המרבית על הגוף שלכם. אם כן, לפני שאתם באים לקנות התרופה במחיר המשתלם המופיע לכם באתר, חשוב לקבל ייעוץ מקצועי מקדים.

התרופה Rulide ושתיית אלכוהול

לחומר הפעיל בתרופה רוקסתרומיצין אין אינטראקציה ישירה עם אלכוהול ולכן המשמעות היא שרוב האנשים יכולים לשתות מדי פעם משקה אלכוהולי בזמן נטילת התרופה ללא בעיות רציניות. עם זאת, אם roxithromycin גורם לכם להרגיש בחילה או אפילו הקאות, אל תשתו אלכוהול מכיוון שזה יגרום לכם להרגיש גרוע יותר.

אם החלטתם לקנות את התרופה, זה הזמן לעשות זאת כאן דרך קטלוג האתר ולהנות מהמחיר הטוב ביותר שתוכלו למצוא. צוות האתר זמין עבורכם דרך המייל או הטלפון וישמח לסייע לכם בבחירת כמות הגלולות הנדרשת לכם בחבילה. אתם נהנים ממשלוח מקצועי ויעיל לישראל בין 10 ל-21 ימים בלבד ועם שירות עד הבית או עד לסניף הדואר הקרוב ביותר לבית שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *