טריקור

התרופה Tricor להפחתת שומנים בדם

tricorרמה גבוהה של שומנים בדם היא אחת הסיבות העיקריות של טרשת עורקים כאשר הפגיעה יכולה להיות באיבר אליו העורק מעביר את הדם. ברגע שנחסם עורק המוביל לדוגמא לכליה, מחלות כליות עלולות להיווצר כתוצאה מכך וכשנחסם עורך המוביל אל המוח יכול להתרחש אירוע מוחי היכול להוביל גם למוות. הפתרון להפחתת השומנים בדם צריכים להיות משולבים עם תזונה נכונה ופעילות גופנית סדירה, כאשר אחת התרופות היעילות ביותר להפחתת השומנים בדם היא טריקור Tricor המוצעת לכם באתר במחיר משתלם עם אפשרות לקנות את התרופה אונליין.

"טיפול תרופתי יעיל להפחתת השומנים בדם!"

5

חבילה 160mg
חבילה
מחיר
Per tablet
לרכוש
160mg × 30 tablets
204.64 ₪
6.82
160mg × 60 tablets
390.68 ₪
6.51
160mg × 90 tablets
539.52 ₪
5.99
160mg × 120 tablets
669.74 ₪
5.58
משלוח משלוח בינלאומי דואר רגיל חינם
160mg × 180 tablets
930.20 ₪
5.17
משלוח משלוח בינלאומי דואר רגיל חינם
משלוח משלוח בינלאומי דואר רגיל חינם
חבילה 200mg
חבילה
מחיר
Per tablet
לרכוש
200mg × 30 tablets
223.25 ₪
7.44
200mg × 60 tablets
427.89 ₪
7.13
200mg × 90 tablets
595.33 ₪
6.61
משלוח משלוח בינלאומי דואר רגיל חינם
200mg × 120 tablets
744.16 ₪
6.20
משלוח משלוח בינלאומי דואר רגיל חינם
200mg × 180 tablets
1,004.62 ₪
5.58
משלוח משלוח בינלאומי דואר רגיל חינם
200mg × 360 tablets
1,748.78 ₪
4.86
משלוח משלוח בינלאומי דואר רגיל חינם

מה זה Tricor ואיפה אפשר לקנות אונליין את התרופה?

התרופה טריקור Tricor מיועדת לשילוב יחד עם אמצעים אחרים כגון תזונה ופעילות גופנית במטרה להפחית באופן משמעותית את כמות הטריגליצרידים בדם ואת רמת הכולסטרול הרע (LDL) בדם. החומר הפעיל בתרופה טריקור Tricor נקרא פנופיברט Fenofibrate והוא יכול לסייע בהורדת שומנים בדם ורמת הכולסטרול עבור אנשים שנמצאים בסיכון לחלות בדלקת בלבלב עקב כמויות גבוהות מאוד של שומנים בדמם. תרופה זו מיועדת רק לחולים שהשומנים בדמם אינם נשלטים על ידי תזונה או פעילות גופנית וזקוקים לטיפול תרופתי במקביל לפעולות אחרות. התרופה טריקור Tricor מוצעת בישראל דרך האתר עם אפשרות לקבל את התרופה עם משלוח עד הבית.

איך הגלולה Tricor פועלת וכמה זמן ההשפעה שלה?

התרופה Tricor פועלת באמצעות החומר הפעיל פנופיברט Fenofibrate המאפשר הגדלת החומר הטבעי האנזים שמפרק שומנים בדם ובדרך זו מפחיתה את הסיכונים לחסימה בעורקים. התרופה שייכת לקבוצת תרופות המכונה בשם "פיברטים" ומסייעת להפחית סיכונים בריאותיים שונים כמו דלקת בלבלב ופגיעה באיברים שונים בגוף. עם זאת, החומר הפעיל פנופיברט הנמצא בתרופה עשוי שלא להוריד את הסיכון להתקף לב או שבץ ולכן יש לשלב יחד עם התרופה Tricor גם פעילות גופנית ותזונה מאוזנת על פי המלצת הרופא שלכם. ירידה במשקל נחשבת גם כן לחלק חשוב מהפחתת הסיכויים לחסימה בעורקים ולכן היא מומלצת בשילוב עם התרופה.

למי מיועדות הגלולות Tricor ומה צריך לדעת על השימוש בתרופה?

השימוש בתרופה Tricor מיועד רק כאשר אמצעים אחרים כגון תזונה ופעילות גופנית לא מספקים את התוצאה הרצויה להפחתה בכמות הטריגליצרידים בדם והכולסטרול הרע. במידה והתגלה אצלכם רמת שומנים גבוהה בדם או שחוויתם אירוע מוחי או פגיעה בעורקים עקב חסימה, יתכן והרופא שלכם ימליץ לכם לקחת את התרופה. הגרסה הגנרית מוצעת לכם כאן באתר וניתן לקנות אותה במחיר מעולה דרך הטלפון הנייד שלכם, הטאבלט או המחשב האישי. המחיר המוצע לכם הוא של תרופה גנרית והוא הכי משתלם שיש היום באינטרנט.

איך לוקחים את התרופה Tricor ומה מחיר התרופה בישראל?

לפני שאתם מתחילים את הטיפול עם התרופה להפחתת השומנים בדם ומחליטים לקנות חבילת גלולות כאן באתר, חשוב שתדעו איך לוקחים את התרופה על מנת שהאפקט שלה יהיה אופטימלי. את התרופה יש לקחת דרך הפה עם כוס מים יחד עם האוכל. חשוב לקחת את התרופה שלכם במרווחי זמן כמה שיותר קבועים והכי מומלץ לקבוע שעות מסוימות במהלך היום. אסור לקחת את התרופה מעבר למינון הנדרש כשאר את הגלולה של ה-160 מ"ג יש לקחת רק פעם ביום ולא יותר מזה. המחיר של התרופה בארץ בגרסה הגנרית המוצעת למכירה באתר, הוא נוח במיוחד עם אפשרות לקנות חבילת 30 גלולות במחיר מוזל ללא מרשם.

מה המינון לגלולות Tricor ואיפה ניתנות למכירה ללא מרשם?

כפי שציינו, את התרופה Tricor יש לקחת רק פעם אחת ביום כאשר הגלולות מכילות 160 מ"ג של החומר הפעיל פנופיברט. עם זאת, יש להתייעץ לפני כן עם הרופא שלכם בכדי לוודא כי זה המינון המתאים למצב הרפואי הנוכחי שלכם. לפני שאתם באים לקנות את התרופה חשוב לדעת מה המינון של הגלולה המוצעת לכם באתר. מינון מדויק ונכון של התרופה המוצעת לכם כאן באתר, יכול לסייע לכם באופן משמעותי בהפחתה של השומנים בדם. יתכן ורופא המשפחה שלכם יפנה אתכם גם לתזונאית מוסמכת על מנת להתאים את התזונה למצב הרפואי שלכם.

אילו תופעות לוואי יש לגלולות Tricor להפחתת שומנים בדם?

במידה והחלטתם לקנות את התרופה דרך האתר ולהנות ממחיר נוח ומשתלם, חשוב שתדעו אילו תופעות לוואי יכולות להופיע במהלך הטיפול עם התרופה. תופעות הלוואי שעליכם לדווח עליהם לרופא שלכם בהקדם במידה והן מופיעות הן:

  • כאבי גב תחתון או כאבים בצד הגב.
  • כאבי שרירים.
  • חבלות בעור.
  • כאבים באזור הבטן
  • תגובה אלרגית מוגברת הכוללת נפיחות של הפנים, השפתיים או הלשון או פריחה וגרד בעור.
  • בעיות של מתן שתן או שינוי בכמות מתן השתן.
  • חולשה ועייפות יוצאות דופן.
  • עור צהוב ועיגולי עיניים צהובים.

תופעות הלוואי אשר אינן דורשות פנייה מידית לרופא משפחה או טיפול רפואי כלשהו הן: בחילה, כאבי ראש ועצירות. עם זאת, במידה ותופעות הלוואי הללו נמשכות לזמן רב, יש להתייעץ עם הרופא שלכם בכדי להחליט האם להמשיך בטיפול התרופתי.

למי אסור להשתמש בתרופה Tricor?

לפני שאתם מתחילים בטיפול עם התרופה להפחתת השומנים בדם, חשוב שתדעו איזו אוכלוסיה אינה יכולה לקחת את התרופה. נוער וילדים מתחת לגיל 18 לא יכולים לקחת את התרופה ובנוסף לכך מבוגרים צריכים לקחת מינון בסיסי להתחלה מכיוון שהכבד בגילאים מבוגרים יותר עובד לאט יותר ומעבד את התרופה בצורה איטית. אם כן, מינון גבוה של התרופה יכול להגיע למינון יתר בגילאים מבוגרים. המינון המוצע לכם כאן באתר אינו נחשב למינון גבוה והוא כולל 160 מ"ג של חומר פעיל בכל גלולה.

"הזמנת התרופה און ליין במחיר ללא תחרות!"

כמה זמן נמשכת ההשפעה של התרופה Tricor?

מרגע לקיחת התרופה, לוקח זמן של שבוע בערך עד לרמות השומנים בדם להתייצב. עם זאת, עשויים לחלוף מספר שבועות עד שההשפעות על רמות הכולסטרול והטריגליצרידים מופיעות. החומר פנופיברט הפעיל בתרופה מוריד את הכולסטרול הכולל ב-9 אחוז עד 13 אחוז ואת הכולסטרול הרע ב-44 אחוז עד 49 אחוז. כך למעשה הוא יכול להשפיע בצורה משמעותית על כמות השומנים בדם ועל הסיכונים הקיימים בחסימת עורקים על ידי רמת שומנים גבוהה בדם. אם החלטתם לקנות את התרופה, חשוב לדעת כי ההשפעה שלה אינה מידית ויש צורך במעקב אחר הטיפול בכדי לראות האם יש תוצאות.

קניית גלולות Tricor ושתייה של אלכוהול

אם אתם שותים אלכוהול בתדירות גבוהה, חשוב שתדעו שבאופן כללי רצוי להימנע משתיית אלכוהול יחד עם תרופות הנלקחות באופן יום יומי. כאשר מדובר על תרופה המכילה את החומר הפעיל פנופיברט, צריך להימנע משתיית אלכוהול בזמן שאתם לוקחים את התרופה מכיוון ששתיית אלכוהול במקביל לטיפול התרופתי, יכולה להעלות את רמות הטריגליצרידים בדם ולהגביר את הסיכון לנזק לכבד שלכם. את התרופה יש כאמור לקנות לאחר התייעצות עם הרופא שלכם המכיר את ההיסטוריה הרפואית שלכם על מנת שיתאים את המינון הנכון של התרופה ואת המחיר הטוב ביותר תוכלו למצוא כאמור כאן באתר עם אפשרות לקניית התרופה און ליין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *