Vasotec

התרופה Vasotec לטיפול בלחץ דם גבוה

בעיות הקשורות לפעילות הלב והדם כמו לחץ דם גבוה ואי ספיקת לב, עלולות לגרום להתקפי לב, אירועים מוחיים ואף למוות. טיפול תרופתי יעיל ללחץ דם גבוה, אי ספיקת לב ובעיות לב אחרות ניתן לקבל באמצעות התרופה וסטוק Vasotec vasotecהמאפשרת את עיכוב האנזים אנגיוטנסין במטרה להרפות את כלי הדם בגוף ולמנוע לחץ דם גבוה. החומר הפעיל בתרופה וסוטק Vasotec נקרא אנלפריל Enalapril והוא מגיע בכמות של 2.5 מ"ג בכל טבליה. האנלפריל הוא מעכב ACE וחוסם אנזים מרכזי לוויסות לחץ הדם וריכוז הנתרן בדם.

"טיפול יעיל בלחץ דם גבוה ואי ספיקת לב!"

מה זה הגלולה Vasotec והאם ניתן לקנות אותה אונליין?

הגלולה וסוטק Vasotec נחשבת כתרופה מרחיבה כלי דם באמצעות החומר הפעיל אנלפריל. היא ניתנת גם לאנשים הסובלים כאמור מאי ספיקת לב או ירידה בתפקוד של הלב. לעיתים היא מוצעת דרך הרופא במקביל לתרופה המגבירה את השתן במטרה להגביר את ההשפעה של התרופה על כלי הדם. היום ניתן לקנות את התרופה אונליין בישראל באתר ייחודי המציע למכירה מגוון תרופות גנריות במחירים חסרי תקדים. קניית התרופה און ליין מאפשרת לכם להנות משירותי משלוח יעילים ומהירים עד הבית במחירים מעולים ללא צורך בהגעה לבית מרקחת וללא מרשם מרופא.

5

חבילה 2.5mg
חבילה
מחיר
Per tablet
לרכוש
2.5mg × 30 tablets
157.18 ₪
5.24
2.5mg × 60 tablets
175.47 ₪
2.92
2.5mg × 90 tablets
197.43 ₪
2.19
2.5mg × 120 tablets
219.39 ₪
1.83
2.5mg × 180 tablets
263.30 ₪
1.46
2.5mg × 360 tablets
468.23 ₪
1.30
חבילה 5mg
חבילה
מחיר
Per tablet
לרכוש
5mg × 30 tablets
164.49 ₪
5.48
5mg × 60 tablets
197.43 ₪
3.29
5mg × 90 tablets
213.90 ₪
2.38
5mg × 120 tablets
241.34 ₪
2.01
5mg × 180 tablets
276.48 ₪
1.54
5mg × 360 tablets
490.19 ₪
1.36
חבילה 10mg
חבילה
מחיר
Per tablet
לרכוש
10mg × 30 tablets
197.43 ₪
6.58
10mg × 60 tablets
274.28 ₪
4.57
10mg × 90 tablets
362.11 ₪
4.02
10mg × 120 tablets
438.96 ₪
3.66
10mg × 180 tablets
592.66 ₪
3.29
משלוח משלוח בינלאומי דואר רגיל חינם
משלוח משלוח בינלאומי דואר רגיל חינם

איך הגלולות Vasotec עובדות וכמה זמן ההשפעה ממשיכה?

הגלולה וסוטק Vasotec פועלת תוך שעה בלבד מרגע נטילת התרופה וההשפעה שלה נמשכת כ-24 שעות ברציפות. מומלץ לנוח בתנוחת שכיבה או לשבת לזמן של שעתיים עד שלוש לאחר שלקחתם את התרופה וסוטק Vasotec מכיוון שהיא יכולה לגרום לירידה פתאומית בלחץ הדם שלכם. התופעה הזו שכיחה ואינה חוזרת ברוב המקרים לאחר תחילת הטיפול אלא רק בשלבים הראשונים. בזמן הטיפול ההמלצה היא לא לאמץ את הגוף יותר מדי ולא להגיע להזעה מוגברת. התרופה המוצעת לכם באתר הינה תרופה גנרית אשר ניתן לקנות אותה במחיר נמוך בצורה משמעותית מהתרופה עם המותג המקורי. החומר הפעיל הוא אותו חומר גם בתרופה הגנרית.

למי מיועדות גלולות Vasotec ומה צריך לדעת?

התרופה מיועדת הן לגברים והן לנשים אך לא מומלץ להשתמש בתרופה ב-3 החודשים הראשונים להריון. בנוסף לכך, היא לא מיועדת לנשים המניקות מכיוון שהתרופה יכולה להגיע עם חלב אם לתינוק. ילדים ונוער הנדרשים לקחת את התרופה הזו, חייבים לקבל אישור מכך מרופא מומחה. קשישים יכולים לקנות את התרופה אך יש להתאים את המינון עבורכם. אם אתם ניזונים מדיאטה עשירה מאוד באשלגן, אסור לכם לקנות את התרופה לפני התייעצות עם הרופא או שיש צורך לעשות שינוי בתזונה שלכם. אם אתם שותים אלכוהול באופן קבוע, יש להפסיק הרגלי השתייה שלכם ולהימנע באופן מוחלט מאלכוהול בתקופת הטיפול.

איך לוקחים את הגלולה Vasotec והמחיר בישראל ללא מרשם?

לפני שאתם נוטלים את התרופה, צריך לדעת איך לוקחים אותה עם תחילת הטיפול. את התרופה יש לקחת דרך הפה עם כוס מים בלבד ומומלץ לקחת אותה במינון במרווח קבוע ובשעות קבועות בכל יום. בנוסף לכך, ניתן לקחת אותה עם אוכל או בלי אוכל לבחירה שלכם. קח את המינונים שלך במרווחי זמן קבועים. אין ליטול את התרופה בתדירות גבוהה יותר מההוראות. אל תפסיק ליטול תרופה זו אלא בהמלצת הרופא או איש מקצוע רפואי. יש להתייעץ עם הרופא שלכם לפני שאתם מחליטים לקנות את התרופה במטרה לוודא שהיא תואמת את ההיסטוריה הבריאותית שלכם. המחיר המוצע לכם באתר מאפשר לכם לקנות חבילות עם 30 גלולות ועד 360 גלולות במחיר מוזל ביותר עם משלוח עד אליכם הביתה

מה המינון הנדרש לתרופה Vasotec ואיפה היא מוצעת למכירה?

המינון של התרופה הגנרית Vasotec תלוי קודם כל בהמלצת רופא המשפחה שלכם. את טבליות התרופה ניתן לחצות, ללעוס ואף לכתוש במידה ואתם לא יכולים לבלוע את התרופה בצורה רגילה. המינון יהיה 2.5 מ"ג ליום בתור מנה התחלתית ועד 5 מ"ג ביום כאשר ניתן להגיע עד ל-40 מ"ג ביום והכל על פי ההמלצות של רופא המשפחה שלכם. אם אתם מפספסים מנה של תרופה, קחו אותה בהקדם האפשרי ואל תמתינו בגלל ההשפעה המתמשכת שלה. אם כמעט הגיע הזמן למנת התרופה הבאה שלכם, קחו רק את המנה הזו מבלי להוסיף עוד אחת. חשוב לדעת כי אין ליטול מנות כפולות או נוספות במקרים הללו במטרה לא להגיע למנת יתר של התרופה.

אילו תופעות לוואי יש לגלולות Vasotec?

גלולות וסטוק עלולות להוביל לתופעות לוואי שונות וחשוב להכיר את תופעות הלוואי על מנת לדווח על כך לרופא שלכם. תופעות הלוואי הדורשות מכם לפנות מייד לרופא המשפחה שלכם הם:

  • תגובה אלרגית כמו גירוד, פריחה בעור, נפיחות של השפתיים הפנים והלשון.
  • כאבים באזור החזה.
  • בעיות של נשימה.
  • חום גבוה וצמרמורת.
  • נפיחות של הקרסול או הרגליים.
  • חוסר תחושה או עקצוץ באצבעות.

תופעות הלוואי אשר יכולות להופיע אך אינן דורשות פנייה מיידית לרופא הן: שינויים בחשק המיני, רגישות לשמש, עייפות, שיעול. אם תופעות הלוואי הללו יופיעו לזמן ממושך, יש להתייעץ עם רופא המשפחה שלכם.

למי אסור לקחת את הגלולות Vasotec לטיפול בלחץ דם גבוה?

לפני שאתם מחליטים לקנות את התרופה Vasotec במחיר המצויין המוצע לכם כאן באתר, תדעו כי זוהי תרופה לטיפול בלחץ דם גבוה ואי ספיקת לב נפוצה ביותר ברחבי העולם. עם זאת, חשוב לדעת האם אין הגבלות מבחינתכם לקחת את התרופה. אין להשתמש בתרופה הגנרית Vasotec אם את בהריון ואם נכנסת להריון לאחר תקופה שלקחת התרופה, יש להפסיק את הטיפול בתרופה באופן מיידי. חשוב לדעת כי החומר הפעיל בתרופה הנקרא אנלפריל יכול לגרום להפלה בעיקר בשליש השני או השלישי. מלבד זאת, אם את מניקה או צריכה להניק, לא מומלץ לעשות זאת במקביל לנטילת התרופה.

"תרופה גנרית במחירים ללא תחרות!"

כמה זמן נמשכת ההשפעה של הגלולה Vasotec?

תוך מספר שעות כבר יכולים להרגיש את ההשפעה של התרופה, בעיקר כאשר מדובר על הורדת לחץ הדם שלכם. התרופה הגנרית המוצעת לכם באתר מקלה על הלב לשאוב דם בצורה יעילה ומאפשרת פעילות טובה יותר של הלב. למרות שלחץ הדם הגבוה שלכם יהיה מאוזן יותר תוך מספר שעות, ייתכן שיחלפו מספר שבועות עד להשפעה מלאה של התרופה ולכן מומלץ לא להפסיק לקחת את המינון היום יומי שלכם לפני התייעצות עם רופא המשפחה שלכם. באתר תוכלו להנות מהמחיר הטוב ביותר לתרופה הגנרית וממשלוח מהיר עד לישראל.

קניית גלולות Vasotec ושתייה של משקאות אלכוהול

לפני שאתם באים לקנות את התרופה לטיפול בלחץ דם ואי ספיקת לב, חשוב שתדעו איך להתנהל בתקופת הטיפול מבחינת שתיית משקאות אלכוהוליים. באופן כללי, לא מומלץ ליטול תרופות יחד עם אלכוהול מכיוון שרוב סוגי התרופות עוברות פירוק דרך הכבד שלכם. גם אלכוהול עובר פירוק דרך הכבד ולכן השילוב הזה הוא לא רצוי. כאשר לוקחים בו זמנית תרופה יחד עם אלכוהול, השילוב עלול להגביר את הרמות של כל אחד מהחומרים. החומר אנלפריל הפעיל בתרופה מוריד את לחץ הדם שלכם ושתיית אלכוהול יכולה להגביר את השפעותיו. זה יכול לגרום גם להרגשת סחרחורת. במהלך הימים הראשונים של נטילת אנלפריל או לאחר הגדלת מינון, עדיף להפסיק לשתות אלכוהול עד שתראו כיצד התרופה משפיעה על הגוף שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *