ונטולין

התרופה Ventolin לטיפול בבעיות נשימה ואסטמה

אם אתם סובלים ממחלת האסטמה או בעיות בדרכי הנשימה ואתם מחפשים תרופה יעילה שתאפשר לכם לנשום טוב יותר, כדאי שתכירו את התרופה ונטולין Ventolin. ventolinהתרופה נחשבת לנפוצה מאוד בעולם ובישראל וכיום ניתן לקנות אותה גם עם הגרסה הגנרית הזולה יותר. גנרי משמש לטיפול או מניעת בעיות נשימה בחולים הסובלים מאסטמה או מחלות מסוימות בדרכי הנשימה אחרות. זה עשוי לשמש כדי למנוע בעיות נשימה הנגרמות על ידי פעילות גופנית. החומר הפעיל של התרופה ונטולין Ventolin הוא אלבוטרול (סלבוטמול) Albuterol Salbutamol המאפשר הרחבה של הסימפונות במטרה להקל על הנשימה.

"הקלה משמעותית בבעיות נשימה ואסטמה!"

5

חבילה 2mg
חבילה
מחיר
Per tablet
לרכוש
2mg × 30 tablets
122.64 ₪
4.09
2mg × 60 tablets
167.31 ₪
2.79
2mg × 90 tablets
204.53 ₪
2.27
2mg × 120 tablets
260.36 ₪
2.17
2mg × 180 tablets
372.02 ₪
2.07
2mg × 360 tablets
669.79 ₪
1.86
משלוח משלוח בינלאומי דואר רגיל חינם
חבילה 4mg
חבילה
מחיר
Per tablet
לרכוש
4mg × 30 tablets
130.09 ₪
4.34
4mg × 60 tablets
185.92 ₪
3.10
4mg × 90 tablets
241.75 ₪
2.69
4mg × 120 tablets
297.58 ₪
2.48
4mg × 180 tablets
409.24 ₪
2.27
משלוח משלוח בינלאומי דואר רגיל חינם

מה זה Ventolin ואיפה אפשר לקנות את התרופה אונליין?

התרופה ונטולין Ventolin יכולה למנוע קוצר נשימה וצפצופים ולסייע לחולי אסטמה לנשום טוב יותר. התרופה אינה יכולה לפתור מחלות אלא להקל עליהן כמו מחלות אסטמה ומחלת ריאות חסימתית כרונית. היא יכולה לשמש גם למניעת התקף אסתמה כתוצאה מפעילות גופנית. המטרה של התרופה היא הקלה מהירה ועזרה בנשימה והיא נחשבת לאחת התרופות המובילות כיום בקבוצת תרופות המכונה מרחיבי סימפונות. את התרופה ונטולין Ventolin אפשר לקנות אונליין בישראל דרך האתר במחירים משתלמים במיוחד. התרופה המוצעת לכם באתר היא גנרית ולכן המחיר שלה נמוך יותר מהמחיר של התרופה המקורית.

איך הגלולות Ventolin פועלות וכמה זמן ההשפעה שלהן?

התרופה Ventolin פועלת באמצעות החומר הפעיל סלבוטמול Salbotmol המאפשרת הקלה בנשימה באמצעות הרחבה של הסימפונות, כאשר הפעולה מתבצעת מיידית. זה עובד על ידי הרפיית שרירי דרכי הנשימה לתוך הריאות, מה שמקל על הנשימה של המטופלים. התרופה מיועדת לטיפול במשך מספר שעות, כאשר הפעולה צריכה להתמשך לזמן של כ-5 עד 6 שעות סך הכל. קניית התרופה הגנרית כאן באתר מאפשרת לכם לקבל מספר גלולות לטיפול במחיר מעולה, החל מ-30 גלולות בחבילה ועד הזמנה של 360 גלולות במספר חבילות עם משלוח עד הבית או עד לנקודת איסוף הדואר הקרובה ביותר אליכם.

למי מיועדת הגלולה Ventolin ומה צריך לדעת על השימוש בגלולה?

התרופה Ventolin מיועדת לילדים החל מגיל 4 הסובלים ולמבוגרים בכל גיל הסובלים מבעיות נשימה שונות. עם זאת, יש להתייעץ עם רופא המשפחה שלכם לפני שאתם מחליטים לקנות את התרופה. חשוב לפנות לרופא ילדים בכדי לקבוע את המינון של התרופה עבור הילד. ילדים בני 4 שנים ומעלה עם מחלת דרכי אוויר חסימתית הפיכה ברונכוספזם יכולים ליטול את התרופה לאחר שהתייעצתם עם רופא הילדים שלכם לקביעת המינון הנכון. זוהי תרופה מאוד נפוצה בארץ ובעולם ונחשבת גם בטוחה מאוד לשימוש.

איך לוקחים את התרופה Ventolin ומה המחיר שלה בישראל?

את גלולות התרופה Ventolin המוצעת לכם כאן באתר במחיר מצוין, יש לקחת דרך הפה במינון המומלץ על ידי הרופא שלכם או רופא הילדים במידה וזה מיועד לילדים שלכם. אין ליטול את התרופה מעבר למומלץ. במידה ואתם או הילדים שלכם מרגישים שהמינון היה גבוה מדי, יש לפנות לטיפול מידי אצל הרופא שלכם או טיפול רפואי במרפאה הקרובה ביותר אליכם. דרך האתר ניתן לקנות חבילת גלולות המותאמת לטיפול הרצוי לכם, או לקנות מספר חבילות בהזמנה אחת במטרה שיהיה לכם תמיד למקרה הצורך וללא שימוש יום יומי במידה ואינו נדרש.

מה המינון המומלץ לגלולות Ventolin ואיפה הן זמינות למכירה ללא מרשם?

את התרופה Ventolin מותר לקחת בין 3 ל-4 פעמים ביום סך הכל ותלוי בהמלצה של רופא המשפחה שלכם. המינון מבוסס בסופו של דבר על מצבכם הרפואי והתגובה שלכם לטיפול. יש לציין כי מבוגרים וילדים מעל גיל 12 לא צריכים לקחת יותר מ-32 מ"ג ביום. ילדים בגילאי 6 עד 12 לא צריכים לקחת יותר מ-24 מ"ג ביום וחשוב לשמור על מינון זה בכדי למנוע מנת יתר או תופעות לוואי חמורות של התרופה. דרך האתר אתם יכולים לקנות את התרופה ללא מרשם ולקבל אותה אליכם לישראל עם משלוח בין 10 ימים ל-21 ימים בלבד ובמחיר שלא תמצאו באף מקום אחר.

אילו תופעות לוואי יש לתרופה Ventolin לטיפול בבעיות נשימה?

בדומה לשאר התרופות המסייעות להרחבת סימפונות, גם לתרופה המוצעת לכם באתר יתכן ויהיו תופעות לוואי בזמן השימוש של התרופה. חשוב דבר ראשון לדעת איך לוקחים את התרופה על מנת למנוע ככל הניתן תופעות שונות הקשורות לתרופה. תופעות הלוואי אשר דורשות פנייה מידית לטיפול רפואי הן:

  • כאבים באזור החזה.
  • עילפון או סחרחורות.
  • לחץ דם גבוה.
  • חום גבוה.
  • תגובה אלרגית עם הופעת פריחה על גבי העור, גירוד.
  • תגובה אלרגית הכוללת נפיחות של הפנים, השפתיים או הלשון.
  • פעימות לב שאינן סדירות.
  • חולשה חזקה והתכווצויות שרירים.
  • הקאות.

יתכן ויופיעו תופעות אחרות אשר אינן דורשות טיפול רפואי דחוף ומידי כמו: שלשולים, כאבי ראש, קשיים בשינה, שיעול, פעימות לב מהירות, בעיות בעיכול וקלקול קיבה, עצבנות ואף סתום או מנוזל.

למי אסור להשתמש בתרופה Ventolin?

לפני ההחלטה לקנות את התרופה המוצעת לכם כאן באתר, חשוב לדעת למי אסור לקחת את התרופה. אם אתם סובלים מפעילות יתר של בלוטת התריס, סוכרת, מצב מטבולי שבו הגוף אינו יכול להשתמש כראוי בסוכרים או עם תופעה של עודף חומצה בגוף. מלבד זאת יש לעדכן את רופא המשפחה שלכם לגבי בעיות רפואיות חדשות או תרופות שאתם לוקחים באופן קבוע כמו נוגדי זיהומים כמו כלורוקין ופנטמידין ותרופות כנגד דיכאון ומצבים פסיכוטיים. התייעצות עם רופא המשפחה שלכם תסייע לכם לעשות החלטה מושכלת לגבי השימוש בתרופה לאורך זמן ולטווח הארוך.

"משלוחי תרופות עד הבית במחיר ללא תחרות!"

כמה זמן נמשכת ההשפעה של הגלולה Ventolin?

כפי שציינו ההשפעה של הגלולות לטיפול בבעיות נשימה נמשכת לזמן של 5 עד 6 שעות סך הכל. לכן המינון יכול להגיע גם ל-4 שעות ביום במקרה ורופא המשפחה שלכם אישר מינון נרחב יותר. התרופה כאמור אינה פותרת מחלות בדרכי הנשימה אלא מקלה בצורה משמעותית את היכולת שלכם לנשום. זה יכול לעזור לכם לשפר את התפקוד היום יומי ולהנות מאיכות חיים טובה יותר מבעבר. המחיר באתר לתרופה הוא אטרקטיבי מאוד ומאפשר לכם לקנות מספר גדול של גלולות בכדי שיספיק לכם כמעט לכל השנה בהתאם לצורך שלכם.

קניית גלולות Ventolin ושתייה של אלכוהול

התרופה המוצעת לכם למכירה כאן באתר אינה מתנגשת עם אלכוהול אך עם זאת מומלץ לבחון את כמות האלכוהול שאתם שותים לפני תחילת הטיפול עם התרופה. בכל מקרה, כמות גדולה של אלכוהול במקביל לנטילת תרופה דרך הפה היא לא מומלצת מכיוון ששני החומרים צריכים לעבור סינון בכבד. מלבד אלכוהול, עישון גם הוא לא מומלץ ויכול אף להחמיר את בעיות הנשימה שלכם לטווח הארוך. העישון מגרה את הריאות ויכול ליצור קשיי נשימה נוספים. השימוש בתרופה יכול להביא גם לסחרחורות וכאבי ראש ולכן ההמלצה היא לא לשתות כמויות גדולות של משקאות אלכוהול במקביל על מנת לא להחמיר את תופעות הלוואי היכולות להופיע במהלך הטיפול הם התרופה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *