ורמוקס

התרופה Vermox לטיפול בתולעי מעיים

vermoxתולעי מעיים יכולות להגיע מלכלוך במקומות הומי אדם כמו גינות ציבוריות, בתי חולים ובתי ספר. המעבר הוא בין אדם לאדם בדרך כלל בשלב הביצה, כאשר הביצים הן קטנות מאוד ולא נראות לעין ללא ציוד מתאים. התרופה המוכרת ביותר בעולם לטיפול בתולעי מעיים מכל הסוגים היא התרופה ורמוקס Vermox הנחשבת לפתרון יעיל במיוחד להתמודדות עם תולעי מעיים פעילות. התרופה אינה הורגת את הביצים בתוך המעיים אלא רק את התולעים הפעילות ולכן הטיפול צריך להיות במספר מנות במהלך תקופה של מספר שבועות ועד חודש ימים.

"טיפול יעיל ובטוח בתולעי מעיים במחיר מעולה!"

4.8

חבילה 100mg
חבילה
מחיר
Per tablet
לרכוש
100mg × 30 tablets
169.34 ₪
5.64
100mg × 60 tablets
207.02 ₪
3.45
100mg × 90 tablets
301.20 ₪
3.35
100mg × 120 tablets
395.39 ₪
3.29
100mg × 180 tablets
564.92 ₪
3.14
משלוח משלוח בינלאומי דואר רגיל חינם

מה זה Vermox ואיפה ניתן לקנות אונליין את התרופה?

התרופה ורמוקס Vermox היא תרופה המבוססת על החומר הפעיל מבנדזול Mebendazole הקוטל באופן מידי תולעי סיכה הנחשבות לנפוצות ביותר בעולם המערבי. מכיוון שהתולעים עוברות מאדם לאדם, גורמי הסיכון להידבקות הם רבים בכל גיל ולכן מומלץ לבצע טיפול כל בני המשפחה בכל פעם שיש אחד מבני המשפחה הסובל מתולעי מעיים. היום אפשר לקנות את התרופה ורמוקס Vermox בישראל גרסה הגנרית שלה במחיר משתלם במיוחד ועם אפשרות לקבל את התרופה עד הבית שלכם עם משלוח.

איך הגלולות Vermox עובדות וכמה זמן ההשפעה נמשכת?

גלולות ורמוקס Vermox פועלות במעיים וקוטלות את תולעי הסיכה באופן מידי. ההשפעה של התרופה היא למעשה מידית אך היא כאמור מוגבלת ביותר ולא מאפשרת קטילה של כל ביצי התולעים הנמצאות במעיים. בדרך כלל הידבקות בתולעים תגיע מאחד הילדים בבית במידה והם הולכים למסגרת של גן ילדים או בית ספר, מכיוון שזהו המקור המשמעותי ביותר להדבקה של תולעי מעיים. החומר הפעיל מבנדזול Mebendazole מספק מענה כבר עם נטילת המנה הראשונה של התרופה אך הוא אינו יכול לתת מענה לביצי התולעים. במהלך תקופת הטיפול התולעים יכולות להתרבות שוב ולכן מומלץ לקחת מנה נוספת בזמן מוגדר.

למי מיועדת התרופה Vermox ומה צריך לדעת על השימוש בתרופה?

התרופה Vermox מיועדת לטווח גילאים רחב החל מגיל שנתיים והלאה. עם זאת יתכן ורופא המשפחה שלכם ימליץ לתת אותה גם לגילאים צעירים יותר במידה והילד שלכם סובל מאוד מבעיית תולעי המעיים. התרופה מגיע ב-2 גרסאות עיקריות: תרחיף הניתן בכפית בפה וגלולות. הגלולות מתאימות בדרך כלל לאנשים מבוגרים ואת התרחיף ניתן לתת לילד. הטעם של התרחיף הוא בדרך כלל טעים ומותאם לילדים במיוחד ומאפשר להם לקחת את התרופה ללא בעיות מיוחדות. אם אתם רוצים לקנות את התרופה, כדאי שתדעו כי חשוב לקנות כמות גלולות או תרחיף בהתאם לתקופת הטיפול הנדרשת לכם.

איך לוקחים את הגוללות Vermox ומה המחיר בישראל?

הגלולה Vermox מוצעת למכירה לישראלים דרך חנות אונליין מקצועית לתרופות. קניית התרופה מתבצעת בצורה קלה דרך הטלפון הנייד, המחשב האישי או הטאבלט שלכם. לפני שאתם באים לקנות את התרופה, חשוב שתדעו איך לוקחים אותה. את הגלולות של התרופה בולעים יחד עם מים וניתן לעשות זאת עם אוכל או בלי אוכל. את התרחיף לוקחים עם כפית והוא מתאים יותר לילדים הסובלים מתולעי מעיים. המחיר של התרופה בגרסה הגנרית שלה הוא זול יותר משמעותית מהתרופה המקורית והוא מוצע לכם ללא מרשם במחיר שלא תמצאו באף מקום אחר. עם זאת, התרופה הגנרית עדיין מכילה את החומר הפעיל מבנדזול Mebendazole וההשפעה שלה היא אותו דבר למעשה.

מה המינון לגלולות Vermox ואיפה הן מוצעות למכירה ללא מרשם?

המינון של התרופה מתחלק בהתאם לגילאים. מעל לגיל שנה המנה היא 100 מ"ג בכל גלולה או 5 סיסי בכל כפית של תרחיף. לאחר שבועיים יש לחזור על אותה כמות מנה. במידה והרופא שלכם מאשר מתן תרופה מתחת לגיל שנה, המנה תהיה 50 מ"ג או 2.3 סיסי של תרחיף וחזרה של הטיפול לאחר שבועיים. התרופות מוצעות לכם כאן באתר עם אפשרות לקנות אותן במחיר מיוחד ואטרקטיבי עם משלוח מהיר של 10 עד 21 ימים בלבד עד שהתרופה מגיעה אליכם הביתה כאשר המחיר של השילוח הוא גם כן מאוד זול.

אילו תופעות לוואי יש לתרופה Vermox לטיפול בתולעים?

לתרופה Vermox אין תופעות לוואי נדירות אך עם זאת יתכן ויופיעו תופעות שונות הקשורות לנטילת התרופה וחשוב להכיר אותן, בין אם התרופה מיועדת לילדים ובין אם מיועדת לגילאים מבוגרים. תופעות לוואי אשר דורשות פנייה דחופה לטיפול רפואי הן:

  • נפיחות ואדמומיות בעור.
  • קוצר נשימה וקשיי נשימה.
  • לחץ באזור החזה והגרון.
  • תגובה אלרגית חמורה הכוללת נפיחות באזור הפה, הפנים, הלשון והשפתיים.
  • שלפוחיות על העור.
  • גרד בעור ועור מתקלף.

במידה ואתם מזהים את תופעות הלוואי הללו, יש לפנות באופן מידי לרופא המטפל שלכם או לטיפול רפואי הזמין ביותר באזור שלכם. כעיקרון, התרופה לטיפול בתולעי מעיים נחשבת לבטוחה מאוד והיא בשימוש אצל מיליוני הורים וילדים ברחבי העולם. עם זאת, תמיד חשוב להכיר את גורמי הסיכון ולזהות תסמינים שונים של אלרגיה לתרופה.

למי אסור להשתמש בתרופה Vermox לטיפול בתולעי מעיים?

לפני שאתם מתחילים בטיפול, חשוב לדעת למי התרופה אינה מיועדת. התרופה לטיפול בתולעי מעיים אינה מיועדת לנשים הנמצאות בהריון או לאנשים בעלי רגישות לחומר הפעיל מבנדזול Mebendazole וחשוב לעדכן את רופא המשפחה שלכם במידה ואתם סובלים מבעיות מעיים אחרות או בעיות הקשורות לכבד. התייעצות עם רופא היא רצויה במקרה זה ובעיקר לרופא המכיר את ההיסטוריה הרפואית שלכם. המחיר לתרופה מופיע כאן באתר כאשר הגרסה הזמינה לכם און ליין היא גנרית ומיוצרת על פי כל התקנות הנדרשות לייצור תרופות גנריות עם בדיקות איכות קפדניות בתהליך הייצור של התרופה.

"פתרון יעיל ומהיר בתולעי מעיים אצל מבוגרים וילדים!"

כמה זמן נמשכת ההשפעה של התרופה Vermox?

ההשפעה של התרופה Vermox נמשכת למספר שעות כאשר היא מטפלת באופן מידי כאמור בסוגים שונים של תולעי מעיים. עם זאת, התולעים מדבקות מאוד ויתכן ויש ביצי תולעים ברחבי הבית שלכם על בגדים, בדים, מגבות וצעצועים. התולעי המעיים הנפוצות ביותר הן תולעי המחט הנקראות גם תולעי סיכה בגלל הגודל שלהן. הן מסוגלות להטיל אלפי ביצים בכל פעם ועושות את זה ביציאה מפי הטבעת וגורמות לגירוד באזור. ההמלצה היא לקנות את התרופה ולטפל באופן יעיל בתולעים ובמקביל לנקות את הבית בצורה יסודית ולכבס את כל המגבות, המצעים, הבגדים הזרוקים ברחבי הבית בכדי להיפטר מכל ביצי התולעים הנמצאות בבית.

קניית התרופה Vermox ושתייה של אלכוהול

החלטתם להיפטר מתולעי המעיים אחת ולתמיד? רוצים לקנות את התרופה לטיפול בתולעי סיכה במחיר הטוב ביותר? לפני שאתם באים לקנות את התרופה כאן באתר, חשוב לדעת האם יש מגבלות מבחינת שתייה או אוכל בזמן שלוקחים את התרופה. בזמן נטילת התרופה המכילה את החומר הפעיל מבנדזול Mebendazole, אין מגבלה מבחינת אוכל או שתייה ולא ידועה כיום על השפעה חריגה של אלכוהול על התרופה. באופן כללי, תרופות ואלכוהול עוברים סינון בכבד ולכן מומלץ לא לשתות כמויות גדולות של אלכוהול כל נטילת תרופה מכל סוג.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *