קסילוקאין

התרופה Xylocaine לאלחוש ומניעת כאבים

אם אתם סובלים מכאבים כרוניים או דלקות בעור ומחפשים משחה יעילה להפחתת כאב, כדאי שתכירו את המשחה קסילוקאין Xylocaine המספקת פתרון יעיל לאלחוש העור ורקמות מסביב במטרה להפחית כאבים חזקים וכרוניים. המשחה קסילוקאין xylocaineXylocaine מיוצרת עם החומר הפעיל לידוקאין הנחשב לחומר אלחוש נפוץ במיוחד המשמש לאלחוש והרדמה מקומית בטיפולים שונים כגון טיפולי שיניים ובמקרים הנדרשים אלחוש אפידוראלי כמו במהלך לידה.

"לקנות משחה יעילה ובטוחה להפחתת כאבים כרוניים!"

מה זה Xylocaine ואיפה ניתן לקנות אונליין את המשחה?

המשחה קסילוקאין Xylocaine היא משחה ייחודית המיועדת במיוחד לאלחוש רקמות וניתן לראות את השימוש שלה ברבים מטיפולים וניתוחים קלים המתבצעים במרפאות שיניים ובתי חולים. ניתן להשתמש במשחה קסילוקאין Xylocaine על העור בכדי להפחית כאבים ולטפל באי נוחות קלה וגרד שנגרם על ידי טחורים. היום ניתן לקנות את המשחה אונליין במחיר משתלם ביותר הנמוך בצורה משמעותית מהמחיר של המשחה עם המותג המקורי. המשחות מגיעות בשפורפרות במחיר נוח במיוחד, כאשר כל הזמנה ניתן לקנות 2 שפורפרות ועד 6 שפורפרות סך הכל. קניית המשחה צריכה להיות מלווה בהתייעצות עם רופא המשפחה שלכם המכיר את ההיסטוריה הרפואית שלכם.

5

חבילה 2% 30g
חבילה
מחיר
Per item
לרכוש
2% 30g × 2 tubes
127.90 ₪
63.95
2% 30g × 4 tubes
164.49 ₪
41.12

איך המשחה Xylocaine עובדת וכמה זמן האלחוש נמשך?

המשחה Xylocaine מרדימה את העור ואת הרקמה מסביב למקום בו היא מונחת על העור שלכם. מרגע מריחת המשחה ועד להרגשת ההשפעה, יש לחכות כ- 30 דקות סך הכל. הקרם עשוי להישאר למשך שעה אחת על העור וימשיך לעבוד במשך כשעה נוספת לאחר שהוא יורד מהעור ונספג בעור. השפורפרת מגיע עם 30 גרם משחה היכולה להספיק למספר פעמים של מריחה על אזורים כואבים ומגרדים. המשחה יכולה לשמש גם להפחתת כאבים לאחר טיפולי שיניים או לפני זריקה, חיתוך בעור או כל פרוצדורה כואבת. ניתן לקנות כמות שפורפרות מדויקת לצרכים שלכם.

למי מיועדת המשחה Xylocaine ומה צריך לדעת על השימוש במשחה?

המשחה Xylocaine מכילה כאמור את החומר הפעיל לידוקאין והוא מיועד הן למבוגרים והן לילדים בטיפול בכוויות קלות, שריטות וגם עקיצות של חרקים שונים. הוא יכול גם להפחית כאבים כרוניים או באזורים לאחר פציעה יבשה והמחיר לגרסה הגנרית שלו היא נמוכה משמעותית מהמחיר של הגרסה המקורית. החומר הפעיל לידוקאין מפחית את הכאב על ידי איבוד קל של תחושה באזור ובדרך זו הוא מספק פתרון מהיר ויעיל לכל מי שסובל מכאבים אשר מקורם ברקמות העור ומסביב לעור. המשחה יעילה במיוחד לטיפול בטחורים ויכולה להקל על הסובלים מטחורים ונמצאים בתהליך החלמה לטיפול בטחורים. היתרון המשמעותי במשחה זו בא לידי ביטוי באפשרות להפסיק את השימוש בה בכל עת ללא תקופה מוגדרת מראש לצורך הטיפול.

איך לוקחים את המשחה Xylocaine ומה המחיר בישראל?

את המשחה מומלץ למרוח באמצעות קצות האצבעות עם שכבה דקה בכל פעם שנדרש טיפול במשחה. בבתי חולים ומרפאות שיניים את המשחה ימרחו אנשי המקצוע במקום. כאשר אתם משתמשים במשחה באופן עצמאי, חשוב למרוח באופן מדויק שכבה דקה בלבד. ניתן לעשות זאת גם באמצעות חתיכת צמר גפן. תרופה זו מוחלת על העור או הריריות באמצעות קצות אצבעות או צמר גפן. את המשחה מומלץ למרוח מספר פעמים קטן בכל יום באזור הכואב או הרגיש ולא למרוח כמויות גדולות של המשחה. ברגע שמרגישים את ההשפעה בדרך כלל לא יהיה צורך במריחת המשחה שוב במהלך היום השעות לאחר מכן.

מה המינון למשחה Xylocaine ואיפה היא מוצעת למכירה ללא מרשם?

עכשיו כאשר אתם כבר יודעים איך לוקחים את המשחה ואיך מורחים אותה על העור שלכם במחיר נוח לכל שפורפרת, חשוב שתדעו מה המינון היומי. במקרה זה המשחה מוצעת לכם ללא מרשם בישראל עם אפשרות למצוא אותה למכירה בקטלוג תרופות מקצועי המופיע כאן באתר. המינון היום יומי של התרופה צריך להיות תואם למספר האזורים הכואבים. במידה ומדובר במקור כואב אחד בלבד, המינון יהיה שכבה דקה של משחה על האזור הנגוע ומריחה חוזרת רק במידה וההשפעה התפוגגה לאחר מספר שעות. השפורפרות המוצעות לכם כאן באתר במחיר מעולה, כוללות 2 אחוזים של חומר הלידוקאין בלבד מכיוון שהוא נחשב לחומר אלחוש והרדמה מקומית חזק במיוחד.

אילו תופעות לוואי יש למשחה Xylocaine?

לפני שאתם באים לקנות את המשחה להפחתת כאבים וטיפול בכוויות קלות, חשוב שתדעו אילו תופעות לוואי יכולות להופיע בזמן השימוש של המשחה. התנהלות נכונה עם המשחה יכולה לשפר את האפקטיביות שלה ולמנוע בעיות בריאותיות שונות. תופעות לוואי אשר דורשות פנייה מידית לרופא המטפל שלכם הן:

  • כאבי ראש.
  • כאבים באזור החזה.
  • רעידות בגוף.
  • תגובה אלרגית חמורה הכוללת פריחה בעור, גירוד או נפיחות של השפתיים, הפנים או הלשון.

תופעות לוואי נוספות אשר בדרך כלל אינן דורשות פניה לטיפול רפואי (תלוי משך זמן כל תופעה) הן חוסר תחושה במקום בו מרחתם את המשחה. יתכן ויופיעו תופעות אחרות ולכן יש למרוח את המשחה בידיעה כי יתכן ויופיעו בעיות בריאותיות שונות שיש להתייחס אליהן.

למי אסור להשתמש במשחה Xylocaine לאלחוש?

אנשים הסובלים מבעיות רפואיות שונות כגון פרופיריה ואנשים הלוקחים תרופות לשיפור קצב הלב. בנוסף לכך, אם אתם משתמשים באופן קבוע במוצרי עור אחרים על אותו אזור בגוף, לא תוכלו להשתמש במשחה, אלא רק לאחר שהתייעצתם עם הרופא הקבוע שלכם והוא אישר זאת. חשוב לציין בפני הרופא הקבוע שלכם לגבי רגישות בעור אם קיימת או אלרגיות לתרופות מסוימות במטרה למנוע תופעות לוואי חמורות בעת השימוש במשחה. המשחה נחשבת לבטוחה ועוברת בדיקות איכות ותקינות במפעל לפני שהיא נשלחת אליכם לישראל.

"פתרון מעולה ומהיר לכאבים וכוויות קלות בעור!"

כמה זמן נמשכת השפעת האלחוש של המשחה Xylocaine?

כפי שציינו במאמר, המשחה Xylocaine מבצעת אלחוש לעור ולרקמות באזור המטופל ומספקת הרגעה והפחתה של הכאבים או הצריבה לזמן של כשעה וההשפעה יכולה אף להימשך לשעה נוספת במקרים מסוימים. מהרגע שאתם מורחים את המשחה על האזור הפגוע, חשוב להמתין לפחות חצי שעה בכדי לראות את ההשפעה של המשחה. אין למרוח מספר פעמים על אותו מקום לפני שאתם ממתינים לתוצאות לאחר המריחה הראשונית. כמות דקה של משחה צריכה להספיק וכאן באתר אתם יכולים לקנות גם 2 שפורפרות בלבד בעלות משתלמת ולהנות ממשלוח מהיר ויעיל עד אליכם לישראל.

קניית Xylocaine ושתייה של אלכוהול

קיבלתם החלטה לקנות את המשחה Xylocaine? רוצים לדעת האם יש הגבלות בנוגע לשתיית משקאות אלכוהוליים? שתייה של משקאות המכילים אלכוהול בדרך כלל אינו מומלץ לפני הליכים רפואיים שונים, אך עם מדובר על מריחת הקרם באופן עצמאי בבית, לשתיית אלכוהול לא סביר שתהיה השפעה כלשהי על אופן פעולת הקרם או על החמרת תופעות הלוואי של המשחה. עם זאת, יש להתייעץ עם רופא המשפחה שלכם במידה ואתם שותים כמויות גדולות של אלכוהול וזקוקים לשימוש במשחה הזו באופן קבוע. כאן באתר תוכלו לקנות את המשחה במחיר מעולה ולקבל אותה עם משלוח עד הבית בין 10 ל-21 ימים סך הכל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *